سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بهره‌مندی 200 هزار مشترک آمل در اجرای دو قطبی شدن برق - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌مندی 200 هزار مشترک آمل در اجرای دو قطبی شدن برق

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، نورعلی قاسمی در نشست بررسی اجرای پروژه دو قطبی شدن برق در این شهرستان اظهار داشت: اتفاق خوبی با دوقطبی شدن برق این شهرستان در پاسخگویی بهتر به مردم انجام می‌شود.

رئیس شرکت توزیع برق آمل با اعلام اینکه متوسط فاصله زمانی خاموشی در شهرستان 54 دقیقه است، بیان داشت: با اجرایی شدن این طرح این مدت زمان به 40 دقیقه کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه این طرح افزایش اعتبار را نیز با خود به همراه دارد، افزود: هم‌اکنون تعداد مشترکان برق شهرستان حدود 200 هزار مشترک است.

قاسمی با تاکید بر اینکه با دو امورشدن شرکت توزیع برق آمل 200 هزار مشترک از آن بهره‌مند می‌شوند، ابراز داشت: در اجرای این طرح بیش از 80 هزار مشترک در قسمت شرقی و مابقی در قسمت غربی قرار خواهند گرفت.

فرماندار ویژه شهرستان آمل نیز در این نشست با تشکر از دغدغه توانیر درباره ارائه خدمت مطلوب‌تر به مشترکان و مردم یادآور شد: ظرفیت این شهرستان بر کسی پوشیده نیست و آمل، شهرستانی توریستی است.

غلامحسین شفیع‌زاده با تاکید براینکه باتوجه به سابقه خدمت دستگاه‌های اجرایی در بخش خدمات‌دهی به مردم جای کار و خدمت بیشتر در این شهرستان وجود دارد، بیان داشت: اجرای این طرح در کم کردن پیچ و خم اداری و روان کردن بروکراسی اداری نقش بسزایی دارد.