جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

بهره‌مندی 120 خانوار روستایی نور از راه استاندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌مندی 120 خانوار روستایی نور از راه استاندارد

 داود اصغرزاده از بهسازی و آسفالت راه روستایی ایزدشهر- چمازکلا این شهرستان به طول 5/5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 5 هزار و 500 میلیون ریال خبر داد.

وی افزود: این اداره با در اختیار گرفتن بخش عمده‌ای از محورهای ساحلی استان و همچنین راه‌های روستایی و ییلاقی منطقه اقدامات گسترده‌ای را در زمینه حفظ و نگهداری و همچنین توسعه و بهسازی راه‌ها در دستور کار خود داشته که در این میان می‌توان به راه‌های روستایی شهرستان نور به دلیل شرایط ویژه و حساس خود اشاره کرد.

وی در ادامه به بهسازی و آسفالت راه روستایی "ایزدشهر- چمازکلا" این شهرستان اشاره و اظهار داشت: این راه روستایی به طول 5/5 کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 5 هزار و 500 میلیون ریال به اجرا درآمده است.

اصغرزاده تصریح کرد: با بهسازی و آسفالت این راه روستایی بیش از 120 خانوار روستایی منطقه از نعمت یک راه ایمن و مناسب بهره‌مند شدند.

رئیس اداره راه و شهرسازی نور در مورد مزیت این محور ارتباطی خاطرنشان کرد: با بهسازی و ایمن‌سازی این محور راه دسترسی مردم چمستان به شهرستان نور آسان‌تر و کوتاه‌تر شده، از این رو تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف سوخت و زمان سفر دارد.

اصغرزاده عنوان کرد: از 7 هزار و 766 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار470 کیلومتر در شهرستان نور واقع شده است.