جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

بهره‌برداری ۲۹۱ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری ۲۹۱ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:‌۲۹۱ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت کشور تحویل متقاضیان شد.

بهره‌برداری ۲۹۱ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، علیرضا تابش در آیین افتتاح یک‌هزار و 115 واحد مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت مازندران و بهره‌برداری از پروژه 132 واحدی این شهرستان، اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از یک‌هزار واحد مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت در مازندران با حضور مسؤولین به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این مراسم با حضور استاندار و مسؤولین استانی شهری بوده که در آن مسکن‌های مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افتتاح شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: این بنیاد در بهره‌برداری از مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت پیشرفت خوبی داشته به طوری که از بین 344 هزار واحدی که در کشور داریم، بیش از 291 هزار واحد افتتاح شده و تحویل متقاضیان شد.

این مسئول با اشاره به اینکه حدود 80 درصد واحدهای مسکن مهر در این شهرها به بهره‌برداری رسید، یادآور شد: مابقی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت تا پایان سال تحویل صاحبان آن داده می‌شود.

تابش اظهار کرد: یکی از دستاوردهای مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این بوده که بیش از 76 درصد از مسکن‌هایی که توسط این نهاد آماده شد، به فروش اقساطی رسیده و متقاضیان با تهیه دفترچه اقساط، قسط‌های خود را به طور منظم می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه عمده متقاضیان مسکن مهر از مشتری‌های خوش‌حساب هستند، بیان کرد: در استان مازندران حدود 2 درصد پیشرفت بالاتر از میانگین کشوری گزارش شده و وضعیت متعادلی حاکم است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اکثر پروژه‌های مسکن مهر در مازندران پراکنده بوده و متمرکز نیست، تصریح کرد: بسیاری از پروژه‌ها در بافت شهری قرار داشته و از خدمات زیربنایی شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت برخوردارند.