جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

بهره‌برداری پروژه‌های مختلف در فرماندهی انتظامی مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بهره‌برداری پروژه‌های مختلف در فرماندهی انتظامی مازندران

بهره‌برداری پروژه‌های مختلف در فرماندهی انتظامی مازندران


فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه امروز این استان در همه زمینه‌ها رو به ‌رشد است، گفت: امسال 22 میلیارد تومان پروژه‌های مختلف در فرماندهی انتظامی مازندران شکل گرفته است.

بهره‌برداری پروژه‌های مختلف در فرماندهی انتظامی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسعود جعفری‌نسب صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت دهه فجر در ستاد فرماندهی انتظامی مازندران برگزار شد، اظهار داشت: دهه مبارک فجر یادآور روزهای پرشکوه انقلاب اسلامی است که مردم به رهبری امام راحل، این واقعه تاریخی را رقم زدند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک هدیه الهی بود که خداوند نصیب ملت ایران کرد، گفت: استکبار به محض اینکه مطلع شد انقلاب اسلامی ما قرار است ارزش‌های اسلام را به دنیا صادر کند، جنگ را بر ما تحمیل کرد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه در شرایطی قرار داشتیم که همه دانشگاه‌های ما تعطیل بود، تصریح کرد: امروز دانشگاه‌های ما به قطب علم، خرد و عقلانیت تبدیل شده است.

جعفری‌نسب با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز در دنیا می‌درخشد، ادامه داد: رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی حاشیه امنیت خود را در سراسر جهان از دست داده‌اند و نهضت‌های آزادی‌بخش الهی در تمام دنیا، منافع مستکبران را تهدید می‌کند.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز خون شهدا به ثمر رسیده و جوانان خوب ما توانستند تمام قله‌های دانش را بپیمایند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما قدرت بلامنازع جهان است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی جزو 10 کشوری است که ماهواره به فضا می‌فرستد و آب صنعتی و انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای تولید می‌کند، گفت: این موفقیت‌ها در حالی به دست آمد که استکبار جهانی تمام قدرت خود را برای مقابله با ما به کار گرفته بود.

جعفری‌نسب با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی نیازمند وحدتی است که تمام آحاد ملت ایران را دربرگیرد، اضافه کرد: این وحدت در بین مسئولان و دستگاه‌های سیاسی، امید را در بین مردم ایجاد کرده و استکبار را ناخرسند می‌کند.

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی به اندازه کافی در دنیا دشمن دارد و باید در کشور وحدت و انسجام ایجاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز امنیت مازندران در کشور مثال‌زدنی است، متذکر شد: امنیت مازندران به دلیل وحدت و انسجامی است که در همه دستگاه‌های اداری، شورای تامین و به ویژه در استاندار مازندران است.

جعفری‌نسب با بیان اینکه امروز استان در همه زمینه‌ها روبه‌رشد است، اذعان داشت: امسال 22 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های مختلف در فرماندهی انتظامی مازندران اختصاص یافت.
f