رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

بهره‌برداری بخشی از محور سوادکوه مشکل ترافیک را رفع کرد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بهره‌برداری بخشی از محور سوادکوه مشکل ترافیک را رفع کرد

بهره‌برداری بخشی از محور سوادکوه مشکل ترافیک را رفع کرد


معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: بهره‌برداری بخشی از محور سوادکوه مشکل ترافیک این محور را رفع کرد.

بهره‌برداری بخشی از محور سوادکوه مشکل ترافیک را رفع کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی نبیان در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: اصحاب رسانه با انرژی مضاعف در ایامی که همه علاقه داشته باشند در ثانیه آخر سال در کنار خانواده باشند در ستاد خدمات سفر اجرایی مازندران مشغول اطلاع‌رسانی هستند.
وی تصریح کرد: فعالیت ستاد اجرای خدمات سفر مازندران از روز 25 اسفند شروع شد و تا 15 فروردین ماه نیز ادامه دارد و کمیته‌های سیزده‌گانه مرتبط با ستاد در حال فعالیت هستند که مسافران مازندران کمترین چالش را داشته باشند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به بارندگی روزهای اخیر در استان، افزود: تاکنون مشکل خاصی از بابت سفر در استان وجود ندارد.

وی به بهره‌برداری بخش اعظمی از محور سوادکوه اشاره کرد و ادامه داد: ترافیک در این محور کاملا روان است، با بهره‌برداری بخشی از این جاده ترافیک این محور تا نزدیکی‌ها سوادکوه بسیار روان است و بقیه محور نیز تا سال بعد به اتمام می‌رسد.

نبیان با اعلام اینکه حضور مسافران در مازندران از بعد از ظهرشنبه شروع می‌شود، تاکید کرد: اورژانس، هلال‌احمر، مسئولان راه‌ و شهرسازی و نیز آموزش و پرورش آمادگی مناسب برای ارائه سرویس مناسب را در دستور کار قرار دهند.

وی با اعلام اینکه 58 شهردار مازندران نیز همه مبادی ورودی شهرها را بازنگری کنند، تصریح کرد: در سال‌جاری باید با انرژی مضاعف در خدمت مردم ایران باشیم و تلاش کنیم که مردم در این استان با کمترین مشکل مواجه باشند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه مسئولان با انرژی مضاعف در این ایام برای رفاه حال مسافران تلاش کنند، یادآور شد: در ستاد نیاز به همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌ها داریم و هر اقدامی که گروه تصمیم بگیرد مشکلات راحت‌تر قابل حل است.

وی گفت: باید تلاش کنیم که بهار زیبای فاطمی را برای مسافران مازندران رقم بزنیم.