رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

بهره‌برداری از 700 پروژه به ارزش 400 میلیارد تومان در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری از 700 پروژه به ارزش 400 میلیارد تومان در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: دهه فجر امسال 700 پروژه به ارزش 400 میلیارد تومان در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره‌برداری از 700 پروژه به ارزش 400 میلیارد تومان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، بعدازظهر امروز در دومین روز از دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان استانی، سه پروژه عمرانی در این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

نخستین پروژه روکش آسفالت به طول 8 کیلومتر در محور کلوده محمودآباد به ولیسده جاده چمستان ـ آمل که جاده ترانزیتی است با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 460 میلیون تومان به مدت 6 ماه به انجام رسید.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در این مراسم، ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در شرایط سخت مالی دولت، پروژه‌های اصلی استان به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: پیگیری و همت مسئولان سبب شد تا پروژه روکش آسفالت در یک محور 8 کیلومتری انجام شود.

وی با بیان اینکه این اقدامات می‌تواند مشکلات مردم را رفع کند، افزود: در ایام دهه فجر در مازندران 700 پروژه به ارزش حدود بیش از 400 میلیارد تومان افتتاح می‌شود و این پروژه‌ها به همان میزانی که هزینه می‌شود نقش موثری در شکوفایی و توسعه منطقه دارد.

یونسی با اشاره به اینکه هر پروژه‌‌ای که در مازندران به بهره‌برداری برسد سبب اشتغال‌زایی در منطقه می‌شود، گفت: هدف دولت کاهش بیکاری در مازندران است.

وی رفع مشکلات و توجه به نیاز مردم استان را از اولویت فعالیت مسئولان دانست و ادامه داد: مردم انتظار دارند تا کارگزاران صادقانه خدمات‌رسانی کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه مردم از کار سیاسی و جوسازی خسته شده‌اند، خاطرنشان کرد: مردم از انگ‌زدن و تهمت‌های ناروا خسته شده‌اند اقشار مختلف جامعه از مسئولان فقط کار، صداقت و راستگویی می‌خواهند.

یونسی افزود: دولت‌های بزرگ و اعضای شورای حکام هم اعلام کردند که ما 12 سال اشتباه کردیم که فکر می‌کردیم ایران از انرژی هسته‌ای برای مقاصد نظامی استفاده می‌کند.

وی به دو انتخابات حساس در هفتم اسفند ماه امسال اشاره کرد و گفت: انتخابات جاری کشور برای جمهوری اسلامی مهم است مشارکت گسترده مردم سبب شکوه و عظمت کشور می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه بنابر آمارهای ارائه شده ایران یکی از 6 کشور برتر دنیا در امر برگزاری انتخابات با مشارکت مردمی است، افزود: انتخابات هفتم اسفند ماه امسال در مازندران 3 هزار و 43 حوزه انتخابیه در نظر گرفته شد که 6 هزار و 86 صندوق رای آماده رای‌گیری از مردم است.

یونسی در پایان سخنانش گفت: مشارکت مردم در بعد از انقلاب نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت کشور داشته و به‌طور عینی حضور منسجم مردم در راهپیمایی عظیم 22 بهمن نشان از اعتقاد به آرمان‌های جمهوری اسلامی است.

یوسف‌پور فرماندار شهرستان محمودآباد نیز گفت: در ایام دهه فجر امسال 312 برنامه فرهنگی و بیش از 31 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 800 میلیون تومان در شهرستان  محمودآباد هزینه می‌شود.

به گزارش فارس، ارتقای ظرفیت یک واحد مرغداری از دیگر پروژه‌های شهرستان محمودآباد بوده که تاکنون به ظرفیت 10 هزار قطعه‌ای تولید داشت با کمک 150 میلیون تومانی جهاد کشاورزی به افزایش تولید 30 هزار قطعه‌ای رسید.

با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران سالن ورزشی شاهد که توسط آموزش و پرورش احداث شد با هزینه 800 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.