سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بهره‌برداری از 61 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری از 61 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: 61 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان از ابتدای امسال تا پایان آذرماه با سرمایه‌گذاری 734 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیدند.

بهره‌برداری از 61 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سیدمصطفی موسوی اظهار کرد: با راه‌اندازی و شروع به‌کار این واحدهای تولیدی و صنعتی، برای 907 نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی افزود: شهرک‌های صنعتی با دارا بودن زیرساخت‌های لازم، بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بیان کرد: این واحدها در شهرک‌های صنعتی بابلسر، نکا، بهشهر، ساری یک، شهدای محمودآباد، جویبار و نواحی صنعتی لاله‌آباد بابل و گلوگاه راه‌اندازی شده‌اند.

این مسؤول تصریح کرد: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی سبب رونق در بخش صنعت شده است.

موسوی از بازدید مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از شهرک صنعتی منصورکنده بابل خبر داد و گفت: مازندران دارای 39 شهرک و ناحیه صنعتی با وسعت یک‌هزار و 924  هکتار است که در حال حاضر یک‌هزار و 665 واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری 22 هزار و 157 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده‌اند.

وی افزود: شهرک‌ صنعتی منصورکنده بابل از شهرک‌های پویا در استان بوده که شرکت خدماتی این شهرک ارتباط تنگاتنگ با شرکت شهرک‌های صنعتی به‌منظور اجرای برنامه و سیاست‌های ابلاغی سازمان را دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در پایان گفت: 103 واحد بهره‌بردار با سرمایه‌گذاری 843 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال یک‌هزار و 924 نفر در شهرک صنعتی منصورکنده در حال فعالیت هستند.