جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

بهره‌برداری از 4 پروژه برق‌رسانی در کجور - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری از 4 پروژه برق‌رسانی در کجور

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر ، در سومین روز از هفته دولت، چهار پروژه برق‌رسانی در بخش کجور شهرستان نوشهر با حضور مسئولان شهرستان‌های نوشهر و چالوس به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم، رئیس اداره برق منطقه کجور با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: پروژه‌های برق‌رسانی بخش کجور در روستاهای اَنگاس، نیتَل، نیموَر و کینِس به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

حسین رضوانی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه‌ها یک‌ میلیارد و 450 میلیون ریال صرف شده است، افزود: در روستای اَنگاس کجور با اعتبار 800 میلیون ریال تابلو احداث خط فشار متوسط به طول تقریبی 500 متر و نیز احداث خط فشار ضعیف به طول یک کیلومتر، نصب ترانسفورماتور و تابلو توزیع برق همراه با متعلقات آن برای رفع افت ولتاژ برق به اجرا در آمده است که با توجه به تامین زیرساخت، امکان واگذاری انشعاب بیشتر به مردم این روستا نیز فراهم شده است.

وی بیان داشت: در روستای نیتَل هم با اعتبار 200 میلیون ریال نصب تابلو ترانسفورماتور، تابلو توزیع برق و تجهیزات شبکه در راستای رفع مشکلات افت ولتاژ برق اجرایی شده است.

این مسئول از بهره‌برداری پروژه‌های برق در بخش کجور در روستای نیموَر با اعتبار 250 میلیون ریال خبر داد و گفت: شبکه فشار متوسط این طرح نیز به طول تقریبی 250 متر، نصب ترانسفورماتور، تابلو توزیع برق برای ارائه برق سالم و رفع ضعف ولتاژ و ایجاد زیرساخت برای آینده به اجرا در آمده است.

رئیس اداره برق منطقه کجور ابراز کرد: در راستای رفع افت ولتاژ برق در روستای کینِس نیز نصب ترانس، احداث خط فشار متوسط و ضعیف برای تامین برق متقاضیان، با اعتبار 200 میلیون ریال عملیاتی شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر پروژه‌های مذکور، پروژه‌های دیگری نیز در بخش کجور اجرا شد که در مجموع رقم قابل توجهی برای بسترسازی و ارائه خدمات مناسب به متقاضیان و مشترکان برق کجور فراهم شد.

رضوانی خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های گوناگون برق‌رسانی در مناطق مختلف بخش کوهستانی کجور و آرامش حاصل از نعمت برق در سراسر این بخش، نتیجه همکاری و همراهی مسئولان شهرستانی و محلی با مجموعه اداره برق کجور است.