سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بهره‌برداری از 10 طرح گردشگری مازندران در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری از 10 طرح گردشگری مازندران در هفته دولت

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: همزمان با آغاز هفته دولت، 10 طرح در حوزه‌های میراث فرهنگی و گردشگری در استان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

بهره‌برداری از 10 طرح گردشگری مازندران در هفته دولت

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، دلاور بزرگ‌نیا در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دولت در این اداره‌کل با گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: این هفته فرصتی است تا مردم با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه‌های دولتی آشنا شوند و عملکرد دولت را به طور شفاف اطلاع‌رسانی شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در بخش‌های این اداره‌کل، افزود: برنامه‌های هفته دولت در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این هفته در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تصریح کرد: همزمان با آغاز هفته دولت، 10 طرح در حوزه‌های میراث فرهنگی و گردشگری در استان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

این مسؤول ادامه داد: اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی، تجلیل از خانواده شهدای کارمند، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری همایش ویژه هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه، برگزاری تور رسانه‌ای و مسابقه بهترین عکس با تلفن همراه با عنوان جاذبه‌های مازندران مهم‌ترین برنامه‌های این هفته است.

بزرگ‌نیا خاطرنشان کرد: انتظار داریم که همکاری رسانه‌ها برای بازتاب دستاوردهای دولت به صورت موثر وجود داشته باشد و بتوانیم هفته بیاد ماندنی ترسیم کنیم.

وی گفت: جمع‌بندی طرح‌های قابل افتتاح در حال انجام است و طرح‌های مختلفی در شهرستان‌ها به‌مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.