جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

بهره‌برداری از ۱۳۴ پروژه راه‌ روستایی مازندران با حضور معاون وزیر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بهره‌برداری از ۱۳۴ پروژه راه‌ روستایی مازندران با حضور معاون وزیر

بهره‌برداری از ۱۳۴ پروژه راه‌ روستایی مازندران با حضور معاون وزیر


مسئول راه‌های روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران از بهره‌برداری عملیات بهسازی و آسفالت ۱۳۴ پروژه راه‌ روستایی این استان به طول 248 کیلومتر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در هفته آینده خبر داد.

بهره‌برداری از ۱۳۴ پروژه راه‌ روستایی مازندران با حضور معاون وزیر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، سهراب طور اظهار کرد: از آنجا که مازندران به دلیل شرایط خاص منطقه‌ای و تعدد روستاها دارای راه‌های روستایی پراهمیتی بوده، لذا نگاه به محورهای روستایی یکی از برنامه‌های اصلی این اداره‌کل است.
وی بیان داشت: این اداره‌کل از سال گذشته با مشارکت خوب روستاییان توانست عملیات بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی مازندران را به طور گسترده در دستور کار خود قرار دهد تا جایی که براساس ارزیابی صورت گرفته، استان برتر در سطح کشور شد.

مسئول راه‌های روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران اضافه کرد: از این‌رو در ایام‌الله دهه مبارکه فجر امسال، بیش از نیمی از پروژه‌های افتتاحی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران در حوزه راه روستایی با همدلی، حمایت و مشارکت زیاد روستاییان همراه بوده که این مهم نشان از اعتماد و اطمینان این افراد به خدمتگزاران‌شان در مجموعه راه و شهرسازی دارد.

این مسئول متذکر شد: 134 پروژه را در قالب عملیات بهسازی و آسفالت به طول 248 کیلومتر در راه‌های روستایی این استان با صرف اعتباری بیش از 376 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسمی می‌رسد.

به گزارش فارس، آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها قرار است روز شنبه 18 بهمن به صورت نمادین در یکی از محورهای روستایی شهرستان بابل با حضور میرشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی و مسولان استانی و شهرستانی برگزار شود.