سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

بهره‌برداری از پل سوم محمد حسن‌خان بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری از پل سوم محمد حسن‌خان بابل

فرهاد عسگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابل ساختمان حمل و نقل و ساختمان شورای شهر را دو پروژه مهم هفته دولت برشمرد و اظهار داشت: احداث ساختمان شورای شهر در مساحت 2 هزار و 500 متر بنا در چهار طبقه احداث می‌شود که در حال نصب تجهیزات آن هستیم.

وی بیان داشت: آسفالت معابر شهری انجام شده در بابل در چهار ماه نخست سال‌جاری بیش از میزانی بوده که در 12 ماه گذشته صورت گرفت که روزانه 150 تا 200 تن آسفالت انجام می‌شود.

عسگری با اشاره به اینکه  بزرگ‌ترین تلویزیون شمال کشور در بابل نصب و راه‌اندازی می‌شود، گفت: این تلویزیون به مساحت 50 مترمربع طی سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار بابل از اجرا طرح آرامستان‌های بابل خبر داد و گفت: با اجرا این طرح در آرامگاه گله‌محله از صفر تا 100 نکات شرعی انجام گرفته که برای این منظور یک میلیارد تومان اعتبار هزینه شد.

عسگری برگزاری جشنواره‌های هنری، فرهنگی و ورزشی از جمله جشنواره گل و گیاه، چای و عسل، انتظار و حماسه، بستنی و شکلات، غذای سنتی و جشنواره قرآنی را از برنامه‌های شهرداری برشمرد.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی پل سوم محمد حسن‌خان که از اوایل سال‌جاری آغاز شد با تملک باقیمانده اراضی با حمایت استانداری و میراث فرهنگی تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.