سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بهره‌برداری از قطعه 2 آزادراه تهران ـ شمال تا پایان سال 97 - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بهره‌برداری از قطعه 2 آزادراه تهران ـ شمال تا پایان سال 97

بهره‌برداری از قطعه 2 آزادراه تهران ـ شمال تا پایان سال 97


فرماندار چالوس از بهره‌برداری از منطقه دو آزادراه تهران ـ شمال تا پایان سال 97 خبر داد و گفت: منطقه سه آزادراه تهران ـ شمال نیز با توجه به سختی‌ها و پیچیدگی‌های مسیر نیاز به مطالعه و دقت زیادی دارد.

بهره‌برداری از قطعه 2 آزادراه تهران ـ شمال تا پایان سال 97

به گزارش خبرگزار ی فارس از شهرستان چالوس، محمد‌ناصر زندی در جلسه شورای اداری این شهرستان با ابراز خرسندی از موفقیت تیم‌های مرتبط با پروژه آزادراه ـ تهران شمال گفت: با توجه به هدایت تیم مدیریتی در اجرای پروژه آزادراه که به‌ صورت منسجم، هماهنگ و دلسوز است، شاهد اقدامات خوبی در سال‌های اخیر بودیم.

وی افزود: بودجه اختصاص یافته به آزادراه تهران ـ شمال در طول 17 سال یک‌هزار و 300 میلیارد تومان بود که امسال یک‌هزار و 780 میلیارد تومان بودجه به این امر اختصاص یافت که نشان از اراده جدی برای اتمام و اجرایی شدن کار دارد.

فرماندار چالوس با اشاره به اینکه قطعه 2 در انتهای سال 97 بهره‌برداری می‌شود، تصریح کرد: منطقه سه آزاد راه تهران ـ شمال نیز با توجه به سختی‌ها پیچیدگی‌های مسیر نیاز به مطالعه و دقت زیادی دارد.

وی با اشاره به مشکلات جاده چالوس که همیشه مطرح است، تصریح کرد:  با توجه به معضلات زیاد در این حوزه هنوز هم شاهد ترافیک هستیم و در حوزه راه و شهرسازی و سایر دستگاه‌های خدماتی مشکلاتی داریم.

زندی، یک‌طرفه شدن جاده چالوس در ایام پیک تعطیلات را از مهم‌ترین مشکلات این منطقه دانست و اظهار کرد: با رسیدن ایام تعطیلات و حضور گردشگران و مسافران به منطقه رفت و آمد برای بومیان نیز سخت شده و مردم هم امکان تردد در داخل شهر را ندارند و یا در صورت بروز حوادث امکان خدمات‌رسانی وجود ندارد.

وی، توقف هشت ساعته مسافران در تعطیلات عید فطر را زیبنده ندانست و خاطر‌نشان کرد: در این ایام  و امکان تردد برای خدمت‌رسانی وجود نداشت بنابراین باید به فکر جاده و راه دوم که همان تکمیل آزاد راه است.

فرماندار چالوس با بیان اینکه تمام اراده‌ها به تکمیل  و بهره‌برداری از مجموع آزادراه تا سال 99 معطوف شده است، بیان کرد: با توجه به اینکه جاده چالوس به‌عنوان زیباترین جاده مورد علاقه بسیاری از گردشگران و مسافران است اما در عین حال بسیار حادثه‌خیز بوده که باید تدابیر جدی برای آن نیز اندیشید.

وی در ادامه با گرامیداشت 25 تیر روز تأمین اجتماعی و بهزیستی، اظهار کرد: مدیران باید توجه کرده تا روی پروژه‌های عمرانی نظارت و پیگیری کنند.

زندی با تأکید بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی به‌ویژه انرژی برق در تابستان گفت: دستگاه‌های اجرایی و اداری در پرداخت مطالبات دستگاه‌های خدمات‌رسان بیشتر اهتمام ورزند.