سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

بهترین انتخاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بهترین انتخاب

Loading the player...

تهیه کننده:مهدی مسیبی
دستیار تهیه:عباس میار
تصویربردار:ذاکری
صدابردار::سماعیلی

ویژه برنامه ای است گزارش محور که به تهیه کنندگی مهدی مسیبی که روزهای فرد ساعت 19:40 به مدت 10 دقیقه از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
انتخابات یکى از مهمترین جلوه هاى زندگى سیاسى انسان معاصر را تشکیل مى دهد و در میان انواع مشارکت سیاسى جایگاه ارزشمندى دارد.
مشارکت مردم در امور سیاسی و اجتماعی، یکی از مباحث مهم علوم سیاسی است. این مشارکت در درجه ی اول از طبع اجتماعی انسان ریشه می گیرد. مشارکت در امور اجتماعی، نوعی تعهد و قبول مسئولیت فردی و اجتماعی است که همه ی افراد انسانی ناگزیر به پذیرش آن هستند.
مردم یک جامعه برای ابلاغ پیام‌ها، بیان افکار و انتقال مفاهیم از رسانه‌ها استفاده می‌کنند. امروز با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه فناوری اطلاعات به وجود آمده است رسانه‌ها بیش از هر دوره دیگری اهمیت یافته‌اند. افراد، گروه‌ها و احزاب سیاسی نیز به منظور آگاهی دادن به مردم از طریق اخبار و اطلاعات داخلی و خارجی، ایجاد فرصت تفکر و اندیشه برای مردم از راه تفسیر و تجزیه و تحلیل مسائل سیاسی و اجتماعی، آموزش مردم، رشد آگاهی سیاسی و اجتماعی مردم، آگاهی جامعه از اهداف و برنامه‌های سیاسی خود و … از رسانه‌ها بهره می‌گیرند؛برنامه بهترین انتخاب هم در همین راستا از سیمای مازندران تقدیم به مخاطبان می شود.
 

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ