جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

بهبود وضعیت سواحل مازندران نیازمند عزم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

بهبود وضعیت سواحل مازندران نیازمند عزم ملی

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، قاسم هاشمی در نشست ستاد اجرایی طرح‌های ساماندهی دریا در سالن اجتماعات اردوگاه شهید عظیمی بابلسر اظهار داشت: اجرای برنامه‌ در سطح سواحل نیاز به اعتبارات ملی دارد.

وی با بیان اینکه در مازندران استفاده از ساحل و دریا مختص به تابستان نیست، افزود: استفاده از ساحل تنها در زمستان انجام نمی‌شود و در 9 ماه دیگر از سال همواره مورد استقبال مسافران از اقصی نقاط کشور است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه از توان مردم مازندران خارج است تا امکاناتی که در خور مردم کشور ما باشد ارائه دهند، خاطرنشان کرد: خلاء پیوست فرهنگی در ایام تابستان نیز بسیار مشهود است.

هاشمی اذعان داشت: در راستای خدمت به دولت نزدیک به سه سال است که سپاه پاسداران به همراهی سازمان بسیج کشور درباره پیوست فرهنگی طرح ساماندهی ساحل اقداماتی انجام می‌دهد.

وی اجرای جنگ شادی، طرح ساحل، رادیو ساحل، ضیافت ساحلی در طول ماه رمضان را از جمله اقدامات فرهنگی خود در سطح ساحل عنوان کرد و گفت: مستندسازی ساحل، اجرای برنامه‌های آموزشی و... از دیگر برنامه‌های فرهنگی ما در سطح سواحل است.

هاشمی پیش‌بینی دو استخر برای خانم‌ها و آقایان برای تابستان سال‌جاری را از دیگر اقدامات خود برشمرد و افزود: آمادگی این را داریم همگام با دولت در راستای خدمات‌رسانی در سواحل گام برداریم.