جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

بهارون - نمایش محتوای صدا

 

 

بهارون

تهیه کننده : رمضان کریمی نیا 

گویندگان : معصومه همتی 

 

ویژه‌ برنامه صبح گاهی بهارون برنامه ای  به تهیه کنندگی کریمی نیا ، که از 28 اسفند 97 الی 13 فروردین هر روز ساعت 9 الی 10:30  به مدت 90 دقیقه به صورت زنده پخش می شود.

رادیو مازندران با تهیه برنامه های مختلف به استقبال سال نو رفته ودر این جشن طبیعت همراه میهمانان و میزبان می شود. اما نوروز جشن بزرگ نیاکان ما سرشار از آداب و رسوم ، سنن ،عقاید و مراسم ویژه است که طرح وانعکاس آنها برای همه لذت بخش خواهد بود که یکی ازاهداف برنامه بهارون می باشد.
هم زمان با شروع دوباره زندگی و فصل نو شدن طبیعت ذوق وشوق ما ایرانی ها برای جشن بزرگ نوروز وصف ناشدنی ست . چرا که هر کس به اندازة سهم خود در برپایی این جشن باستانی نقش دارد.
امیدواریم این ویژه برنامه با هدف  اطلاعاتی،آموزشی  بتواند شکوفة امید را برای همگان به ارمغان آورد ولحظات بهاری آنان را زیبا تر کند .
استان مازندران در طول سالیان دراز به عنوان استان هدف گردشگری برای هموطنان عزیز محسوب گردیده و هر ساله میلیونها مسافر از سراسر ایران اسلامی در این ایام  زیبا پا به  استان  زرخیز و لاله خیز و زیبای ما میگذارند و این ، وظیفه ما را به عنوان رسانه ملی و اطلاع رسانی و دیگر نهادهای عضو ستاد تسهیلات  سفر سنگین می کند. نشان  دادن جاذبه های دیدنی و گردشگری و تاریخی و... و نیز اطلاع رسانی از وضعیت جاده ها و هوا و وضعیت دریا ، اماکن اقامتی  مورد نیاز مسافران ، توصیه های بهداشتی در سفر، توصیه های پلیسی در سفر و ایام نوروز و ...از جمله اهداف رسانه بومی استان است که هر ساله در این ایام با یک برنامه ترکیبی شاد به استقبال مسافران و هم استانیهای عزیز  می رود.
واما فراموش نکنیم این جشن بزرگ نیاکان ما سرشار از آداب و رسوم ، سنن وعقاید ومراسم ویژه وخاص است که بیان وانعکاس این آداب ورسوم برای بزرگترها یادآور خاطرات خوب وشیرین وبرای کوچکترها وجوانان آموزنده وفرهنگ ساز است که این نیز در طول این ایام به نحو شایسته بیان خواهد شد .
این برنامه با استفاده از نیروهای خوب رادیو  با دو مجری و گوینده و دو گزارشگر و با آیتمهای مختلفی که برخی از آنها پیش تولید خواهند شد به صورت زنده تهیه وپخش خواهد شد.


آیتمهای برنامه : متن ، گزارش ، بهداشت در سفر،جلوه های شعارسال ، ارتباط با مراکزو ... .

سال تولید: 1397


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو