سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بهار دل - نمایش محتوای صدا

 

 

بهار دل

Loading the player...

ویژه برنامه افطار ماه رمضان ،با ساختار ترکیبی نمایشی است که از سی ام شعبان المعظم ،هر روز از ساعت 18:30بطور زنده از صدای مرکز مازندران تقدیم به مخاطبان می شود.
دگر بار در گردونه زمان و در چرخه منظم هستی که جلوه ای از جلوات حی ذات و آیه ای از آیات خداوند است- به رمضان رسیده ایم، موسم رحمت و تجلی حقیقت، نزول برکت، شهر تطهیر قلب و پرگشودن به جانب رب و ماه بی اعتنایی به عالم سفلی و صعود به جهان والا، ماه مردم و بیدار شدن و بیدار کردن مردم.

با حلول ماه رمضان، دعوت همگانی برای بسیج مومنان به شرکت در مهمانی خدا و بر سر سفره های بی منتهای نعمت خداوند، پرتوهای پاکت کننده روح بخش اسلامی، اعلام می گردد و مومنان واقعی زنجیرهای بردگی و اسارت را با کثرت استغفار و بلند کردن دستان به نیایش و سجده های خالصانه پاره می کنند و می آموزند که رفاه مادی و آسایش زندگی و بهره مندی از مواهب طبیعت و امیال نفسانی، هدف والای الهی و انسانی نیست، بلکه وسیله ای برای تعالی و تکامل انسانی و رسیدن به قله های رفیع انسانیت است.
رمضان ماه مهمانی بزرگ الهی است که دروازه های مهمان سرای بزرگ الهی گشوده می شود و شمیم دل نواز عطر بهشت ربانی، مشام جان های عشاق را می نوازد و سرود و عشق وصل را در دل عاشقان می انگیزد.
نمایش-پرسمان احکام-گزارش موضوعی-کارشناسی-تلفن-موسیقی-گزارش ویژه و ....از بخشهای متنوع این برنامه می باد.
 

تاریخ تولید: خرداد 95

گویندگان:عبداللهی-طاهره رحماندوست
نویسنده:لطف اله سعیدی فر
گزارشگر:محمد امینی-بنت الهدی روشن بخش
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پورپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو