سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بهاری وطن - نمایش محتوای صدا

 

 

بهاری وطن

تهیه کننده : سکینه حسنی 

گوینده خانم : عظیمی

گوینده آقا : موسوی

صدابرداران: شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار  

 

بهاری وطن عنوان ویژه برنامه ای به مناسبت برگزاری جشنهای دهه فجر به تهیه کنندگی سکینه حسنی ، که با ساختار پیامی-آوایی و با هدف اطلاعاتی- تفریحی از 12 بهمن به تعداد 8 برنامه از صدای شبکه مازندران پخش می شود.

ایام الله دهه فجردر تاریخ ایران اسلامی روزهای باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که ثمره رشادتها و جانفشانی های مردم رنج دیده ایران بود که تحت رهبری  حضرت امام خمینی (ره ) به وقوع پیوست . هرساله این ایام با برنامه های گوناگون گرامی داشته می شود که در این میان رسانه های ملی و محلی نیز در این جشنها بامردم شریک و همراه هستند و برنامه های مختلفی را تدارک می بینند. ایام ا... دهه فجر سال 1396  اهمیت ویژه ایی پیدا نموده  و آن اینکه انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را به جشن می نشیند. که رسالت هریک از سازمانهای و ارگانهای انقلاب اسلامی ایران جهت ارائه گزارش ها و دستاوردهای انقلاب  برای امیدافزایی و نشان دادن مسیر روشن انقلاب سنگین تر است تا نسلهای امروزی را با اهداف انقلاب آشناتر سازد .
رادیو مازندران علاوه براین که در برنامه های روتین خود به این مهم می پردازد، هر ساله ویژه برنامه ایی را هم تهیه و پخش میکند که به انعکاس این رویداد در استان و جشنها و مراسم مختلف آن اشاره میکند.

بهاری وطن در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی  تقدیم حضور شنوندگان عزیز خواهد شد.در این برنامه که به تعدادهشت برنامه و به صورت زنده در ساختار ترکیبی وبه زبان محلی پخش خواهد شد ، هر روز به یکی از موضوعات مربوط به انقلاب و دستاوردهای آن خواهیم پرداخت که در ذیل به این موضوعات اشاره خواهیم کرد.
این برنامه  بر آن است تا به نحوی شایسته این  روزهای پرشکوه که یاد آور حماسه و  دلیری شیر مردان و شیر زنان  این مرز و بوم  است را  به مخاطبان  به خصوص نوجوان و جوان معرفی و اطلاعات مفیدی در باره حضور مردم  و راهپیمایی ها  و تلاش  مجاهدانه  همه آحاد ملت برای سرنگونی رژیم طاغوت و پیروزی انقلاب به مخاطبان ارائه دهد.

آیتمهای برنامه : متن ، گزارش ، دعوت از مهمانان در برنامه ، روزشمار اقلاب ، وله ها وموسیقی و ... .

سال تولید: سال 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو