جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بهارماه - نمایش محتوای صدا

 

 

بهارماه

تهیه کننده ی برنامه : بهمن یدالهی
دستیار تهیه : سید مجید محمدی
نویسندگان : لطف الله سعیدی فر ..
گویندگان : الهه جباری  و سید مجید محمدی
نویسندگان نمایش: مهدی قاسم زاده  و سید مجید محمدی
کارشناسان برنامه : محسن اکبرپور  کارشناس گردشگری
سرهنگ قدمی فرمانده پلیس راه استان
سرهنگ باقری  رئیس پلیس راهور استان
دکتر اکبری  مدیر کل جمعیت هلال احمر استان
و مسئولانی از  ستاد تسهیلات سفر استان

 بهارماه عنوان برنامه ایست به به تهیه کنندگی بهمن یداللهی ، که از 26 اسفند 97 الی 13 فروردین 1398 هر روز ساعت 17:30 الی 19  به مدت 90 دقیقه  به صورت زنده پخش می شود.

با رسیدن فصل بهار و نو شدن طبیعت و شروعی سالی جدید و با توجه به شور و نشاطی که در جامعه وجود دارد ،وظیفه رسانه ملی است تا ساعات و دقایقی را برای مردم فراهم کند که از این نشاط طبیعت برخوردار شوند و با شنیدن برنامه های سرگرم کننده و امیدبخش در ایام نوروز  از دغدغه های روزمره فارغ شوند.. لذا این طرح پیش رو جهت تهیه یک برنامه مفرح و سرگرم کننده همراه با اطلاع رسانی های مناسب برای هم استانی ها و مسافران خواهد بود تا روزهایی را که در مازندران میگذرانند.. لحظه های بیاد ماندنی برای آنها باشد.امید است در این راه موفق باشیم.
رادیو مازندران یکی از بیشمار رسانه هایی است که در این سپهر رسانه ای به حق نقش بسزایی در اگاهی مردم مازندران و حتی فراتر از مرزهای جغرافیایی این استاندارد از سنت نوروز هم فرصتی مهیا میکند تا سلام اغاز سال 1398 را به گوش همه برساند .  بنابراین برنامه سازان این رسانه با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی برنامه هایی شایسته شان و باور مخاطبان ارایه کند.

آیتمهای برنامه :

متن ، گزارش ، نمایش، مسابقه ، معرفی مکانهای دیدنی استان ، موسیقی و ... . 
 

سال تولید: 1397-1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو