جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

بن مایه انقلاب اسلامی فرهنگ بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

بن مایه انقلاب اسلامی فرهنگ بوده است

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا یونسی صبح دوشنبه در افتتاحیه جشنواره ملی مطبوعات کودک و نوجوان در ساری، با بیان اینکه از 365 شعار انقلاب اسلامی بیش از 67 درصد فرهنگی بوده است ، ادامه داد: به همین دلیل بعد از گذشت 35 سال از آرمانهای خود منحرف نشده است.

وی انقلاب اسلامی ایران را پرچم دار آزادگی و فضیلت دانست و تاکید کرد : رمز ماندگاری انقلاب اسلامی فطرت انسانی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران بروفاق وهمدلی میان مسئولان و مردم تاکید کرد و افزود : هیچ ملتی به توسعه و پیشرفت نمی رسد جز اینکه همدلی و وفاق بین مسئولان و مردم وجود داشته باشد.

یونسی همچنین به قدمت تاریخی 12 هزارو 500 ساله استان مازندران اشاره کرد و گفت : اولین حکومت شیعه نیز در این استان پایه ریزی شد و این نشاندهنده آن است که مردم این خطه از همان ابتدا طرفدار ائمه بودند.

یونسی ادامه داد : استان مازندران در حوزه فرهنگ ملی و دینی نیز از قرب و منزلت بالایی برخوردار است و به آن افتخار می کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران  با اشاره به اینکه برای نخستین بار جشنواه ملی مطبوعات و خبرگزاری ها و رسانه های مجازی از تهران خارج و در استان مازندران برگزار شده است، اظهار کرد : این نشاندهنده شایستگی استان مازندران است که از بین 31 استان کشور این جشنواره برای نخستین بار در این خطه برگزار می شود.

وی با تاکید براینکه سازمانهای فرهنگی از این فرصت حداکثر استفاده را کنند ، گفت : هرچه در حوزه فرهنگی هزینه شود یک سرمایه گذاری محسوب می شود.