جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

بصیرت و ولایتمداری سدنفوذناپذیری ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

بصیرت و ولایتمداری سدنفوذناپذیری ملت ایران است

فرمانده سپاه کربلای مازندران، بصیرت و ولایتمداری را دو اصل مهم و قابل اتکا مهم برای ملت در بسته نگه داشتن راه های نفوذ دشمن و فتنه های شوم آنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

بصیرت و ولایتمداری سدنفوذناپذیری ملت ایران است

سردار محمدحسین بابایی چهارشنبه شب در یادواره 59شهید پایگاه جنداله آمل تاکید کرد: همه مردم هوشیار و آگاه باشند که این دو عامل بصیرت و ولایتمداری از دوران اسلام تاکنون مطرح بوده و هرکسی در تبعیت از این دو اصل مهم بوده در مسیر موفقیت و سرافرازی جامعه خود قدم برداشته است.
وی افزود: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی پس از استقرار انقلاب تاکنون دست از توطئه،تهدید و تحریم های ناجوانمردانه از ایران برنداشتند و هرسال کشور ما را وارد هجمه های سنگین توطئه های شوم شان قرار دادند.
فرمانده سپاه کربلای مازندران، جنگ هشت ساله دفاع مقدس، براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی، هدف قراردادن جوانان و بنیان خانواده ها با هجمه های فرهنگی ، تجهیز و پشتیبانی از جیره خواران و نفوذی های داخلی برای برنانه های تخریبی در کشور، برنامه های هسته ای وتحریم های ظالمانه را تنها بخشی از مهمترین برنامه های ضدایرانی غربها به رهبری سیاستمداران آمریکایی بیان کرد.
سردار بابایی در بخش دیگری به حماسه 9 دی سال 88 در کشور اشاره و از این روز به عنوان تجلی غلبه حق بر باطل در
پرتو بصیرت و ولایت مداری ملت ایران یاد کرد.
وی، با تبیین ابعاد فتنه سال 88 گفت : ادعای تقلب در انتخابات رمز فتنه بزرگی بود که با برنامه ریزی استکبار و صهیونیسم جهانی طراحی شد و اساس نظام اسلامی را نشانه گرفته است.
وی، حضور حداکثری مردم و تبعیت از رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب را از علل شکست بدخواهان فتنه گر دانست و افزود: تداوم این رویکرد ضامن حفظ انقلاب و نظام در مواقع سرنوشت ساز خواهد بود.
سردار بابایی همچنین یادو خاطره 59 شهیدپایگاه جنداله آمل را گرامی داشت.
شهرستان آمل در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و سالهای پس از آن حدود هزارو40شهیدتقدیم پایداری نظام مقدس کرده است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ