جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

بسیج نماد اقتدار و بصیرت ملی است - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج نماد اقتدار و بصیرت ملی است

معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه شهرستان سیمرغ گفت: بسیج نماد اقتدار، مقاومت و بصیرت ملی است.

بسیج نماد اقتدار و بصیرت ملی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، حجت‌الاسلام سید مصطفی آقاجان‌پور شامگاه شنبه در جمع بسیجیان فرهنگی اداره آموزش‌ و پرورش این شهرستان با اشاره به اینکه بسیج نماد اقتدار، مقاومت و بصیرت ملی است، اظهار کرد: هفته بسیج مستضعفین سرمایه راهبردی و سرنوشت‌ساز ملت ایران برای عبور از بحران‌ها و چالش‌های فراروی انقلاب و جامعه اسلامی است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سیمرغ در این مراسم بیان داشت: پنجم آذرماه 1359 در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور یکی از تدابیر تاریخ‌ساز و آینده‌نگرانه حضرت امام خمینی (ره) است که نام زیبای بسیج و بسیجی درخشنده و الهام‌بخش است.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف خداوندی و از برکات انقلاب اسلامی است، افزود: فلسفه و آثار شگفت‌انگیز وجودی بسیج در صحنه حوادث گوناگون پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ویژه مقطع حساس هشت سال دفاع مقدس تفسیر و هویدا است.

آقاجان‌پور با اشاره به نقش‌آفرینی‌های بسیج مستضعفین در عرصه‌های صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های ملی، دینی و انقلابی، افزود: دفاع همه‌جانبه از انقلاب و نظام در آوردگاه‌های پرخطر بر همگان آشکار است.

این مقام مسئول ادامه داد: بسیج نماد اقتدار، مقاومت و بصیرت ملی است که همواره در مقاطع حساس و سخت با خنثی‌سازی توطئه‌های فراروی کشور، در همه ابعاد مختلف اعم از فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و نظامی، گام‌های راهبردی تعیین‌کننده و اثرگذاری را در مسیر حفاظت و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت و تعالی انقلاب و میهن اسلامی برداشته است.

معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه شهرستان سیمرغ تأکید کرد: باید بسترها برای نقش‌پذیری و نقش‌آفرینی‌های بیشتر این سرمایه بزرگ ملی در عرصه‌های راهبردی کشور به‌ویژه اقتصاد مقاومتی و فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر و مقابله با تهاجم فرهنگی جنگ نرم دشمنان فراهم شود.

وی در پایان گفت: بسیج به‌واسطه پشتوانه تجارب ارزشمند و سرنوشت‌ساز خود در عرصه‌های مختلف و نیز اتصال به اقیانوس بیکرانِ ملت ایران با تبعیت از فرمان‌ و رهنمودهای مقام معظم رهبری همچنان هوشمندانه در صحنه‌های مقابله با تهدیدات متنوع دشمن و مجاهدت در راه پیشرفت، سربلندی و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در بین آزادی‌خواهان و مستضعفان جهان در زمینه‌های مختلف قدم بردارد تا مایه افتخار و مباهات ملت ایران شود.