رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

بسیج تمام امکانات برای اجرای طرح پایلوت کیفی سازی نان در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بسیج تمام امکانات برای اجرای طرح پایلوت کیفی سازی نان در مازندران

بسیج تمام امکانات برای اجرای طرح پایلوت کیفی سازی نان در مازندران


استاندار مازندران بر بسیج تمام امکانات استان برای اجرای طرح پایلوت کیفی سازی نان تاکید کرد.

بسیج تمام امکانات برای اجرای طرح پایلوت کیفی سازی نان در مازندران

ربیع فلاح  در نخستین جلسه کارگروه خرید تضمینی گندم استان با بیان این مطلب، عنوان داشت: با توجه به این که مازندران به عنوان پایلوت ارتقا کیفیت نان در سطح کشور انتخاب شده است، بانک ها کمک کنند تا تسهیلات لازم جهت بهسازی فضای محیطی و دستگاه های تولید نان به واحدهای خبازی ارایه گردد.

مقام عالی دولت در مازندران، افزود: لباس متحد الشکل، بهداشت فردی و محیطی و آموزش خبازان در ارتقاء کیفیت نان مهم است و باید به جد دنبال شود.

فلاح با اشاره به این که گندم مازندران از کیفی ترین گندم های ایران است، تصریح کرد: امیدوارم با اجرای طرح پایلوت کیفی سازی نان مازندران یک مدل و الگوی مطلوب برای سایر استان های کشور باشد.

استاندار مازندران، با اشاره به عزم دولت در خرید تضمینی گندم، تاکید کرد: باید نان با کیفیت مطلوب به مردم استان، مسافران و گردشگران ارایه گردد.

وی به طرح رتبه بندی واحدهای خبازی اشاره کرد و گفت: وضعیت بهداشت نانوایی ها، وضعیت ماشین آلات و لوازم نانوایی ها، امکانات ذخیره سازی و نگهداری آرد، مهارت شغلی و کیفیت نان از مهمترین شاخص های ارزیابی واحدهای خبازی در طرح رتبه بندی کردن نانوایی های استان است.

فلاح در ادامه به اجرای سامانه حمل یکپارچه و واحد آرد در استان تاکید کرد و گفت: فرمانداران، مقدمات لازم در پیاده سازی این طرح را تمهید نمایند.

نماینده عالی دولت در مازندران، خاطر نشان ساخت: در حال حاضر حمل یکپارچه آرد در چهار شهرستان رامسر، تنکابن، گلوگاه و بهشهر در حال اجراست.