جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

بسیج تبلور شور انقلابی و مذهبی ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج تبلور شور انقلابی و مذهبی ملت ایران است

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به حضور اقشار مختلف در بسیج، آنان را تبلور شور انقلابی و مذهبی ملت ایران توصیف کرد.

بسیج تبلور شور انقلابی و مذهبی ملت ایران است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اهمیت حدود الهی، گفت: رعایت حدود الهی بخشی از زندگی امامان معصوم ما است و به فرموده امام علی(ع)، سعادت جامعه در رعایت حدود الهی و بدبختی آن در عدم رعایت حدود الهی است و رسول گرامی اسلام هم سوراخ کردن کشتی توسط یک فرد و احتمال غرق‌شدن کشتی را مصداق عدم توجه به حدود و هنجار‌ها می‌دانند.

وی با بیان اینکه بسیج تبلور شور انقلابی و مذهبی ملت ایران است، افزود: بسیجیان از اقشار مختلف جامعه هستند و به عنوان فرزندان ملت ایران با شجاعت و فداکاری از آرمان‌ها اسلام و نظام دفاع می‌کنند.

امام جمعه زیراب سوادکوه به اهمیت بسیج در اعتلای نظام اسلامی و کشور اشاره و خاطر‌نشان کرد: بسیجیان با تلاش و تعهد در مسیر ارزش‌های اسلامی، انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا حضور مداوم دارند.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه به فرمایش مقام معظم رهبری درباره لزوم درج مدارک کشف شده از لانه جاسوسی آمریکا در کتاب‌های درسی، گفت: مدارک مربوط به دخالت آمریکا در کتاب درسی دانش‌آموزان و دانشجویان درج شود تا نسل جوان درباره فعالیت‌های آنان علیه ملت ایران آگاه شوند.