جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

بسیج باید در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی حضوری اثرگذار داشته باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج باید در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی حضوری اثرگذار داشته باشد

حجت الاسلام ˈمحمدعلی رحمانی آملیˈ روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : ایادی استکبار جهانی سعی دارند تا با ایجاد جنگ نرم جوانان را از انقلاب و ارزش های والای آن دور کنند، ودر این مسیر نقش بسیج تعیین کننده واثر گذار است.

وی از خدمات ارزنده بسیجیان در نظام مقدس جمهوری اسلامی تجلیل کرد و ادامه داد: بسیج یکی از بزرگ ترین و بهترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که پرورگار متعال به ما عطا کرده است.

امام جمعه آمل اضافه کرد: بسیج ایران اسلامی بزرگ ترین پشتوانه انقلاب است، و این نهاد ارزنده با آمادگی کامل توان آن را در داشته تا در راستای حفظ و ترویج ارزش های والای انقلاب اسلامی و تحکیم آرمان های گرانقدر امام راحل و شهدای عزیز ایثارگری داشته باشد.

حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، با بیان این که دستور تشکیل بسیج مستضعفین یکی از اقدامات ارزنده و ماندگار حضرت امام خمینی(ره) است، تصریح کرد: این اقدام گرانقدر سبب شده تا با حضور ارزنده بسیجیان در همه صحنه های مورد نیاز انقلاب اسلامی بیمه شود.

وی، با اشاره به این که حرکت بسیج در امتداد فرهنگ عاشورایی است، افزود: این نهاد مقدس در امتداد نهضت امام حسین(ع) فعالیت داشته و به ارائه خدمات ارزنده ای می پردازد.

امام جمعه آمل، ادامه داد: بزرگ ترین افتخار نهاد مقدس بسیج این بوده تا در راستای آرمان های والای امام خمینی(ره)، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و پیام ارزنده شهدای عزیز حرکت می کند که باید این امر شایسته را به درستی قدر بدانیم.