سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

بسیجی نشان داده گوش به فرمان ولایت است - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیجی نشان داده گوش به فرمان ولایت است

محمد جعفری در پایان رزمایش دو روزه الی بیت‌المقدس بسیجیان و نیروهای مردمی در رامسر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رامسر با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در شهرستان رامسر اظهار داشت: این رزمایش طی دو روز با حضور بسیجیان و به صورت منظم و با برنامه‌ریزی دقیق برگزار شد.

وی بیان داشت: حضور ما ترس بر تن دشمنان اسلام می‌اندازد، دشمنانی که با کشتن بی‌گناهان تنها به فکر اهداف پلید خود هستند.

جعفری افزود: برگزاری چنین رزمایشی نشان‌دهنده برنامه‌ریزی، استقامت، آمادگی فردی و گروهی، هماهنگی با آموزش‌های دفاعی روز دنیا و استفاده از نیروهای مردمی در یک گروه منسجم است.

فرمانده سپاه ناحیه رامسر با بیان دلاوری سربازان و بسیجیان در دوران هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: ما در دوران دفاع مقدس در راه دفاع از میهن عزیزمان آن‌قدر فداکاری کرده‌ایم که این رزمایش‌ها آن فداکاری‌ها را همراه با اقتدار و قدرت بیشتر به یاد استکبار جهانی می‌اندازد.

این مسئول عنوان کرد: در این رزمایش علاوه بر برگزاری کلاس‌ها و مانورهای آموزشی، برنامه‌های متنوعی مانند زیارت عاشورا و سخنرانی توسط مداحان مطرح کشوری هم در دستور کار قرار داشت.

جعفری در پایان متذکر شد: بسیجی نشان داده که در تمام زمینه‌ها چه علمی، فرهنگی و ورزشی و ... موفق و سربلند ظاهر شده و فقط گوش به فرمان رهبر خود بوده و رضایت مقام ولایت تنها هدف اوست.
{jcomments off}