سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بسکتبالیست آملی عازم مسابقات پارالمپیک برزیل 2016 شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بسکتبالیست آملی عازم مسابقات پارالمپیک برزیل 2016 شد

حکیم منصوری بسکتبالیست تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با بدرقه مسؤولان و ورزشکاران عازم مسابقات پارالمپیک ریو 2016 شد.

بسکتبالیست آملی عازم مسابقات پارالمپیک برزیل 2016 شد

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حکیم منصوری بسکتبالیست تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل بعد از ظهر امروز عازم مسابقات پارالمپیک ریو 2016 شد.

این ورزشکار نام‌آشنا با بدرقه مسؤولان، ورزشکاران و خانواده‌های ورزش این شهرستان از مقابل اداره ورزش و جوانان آمل به مسابقات برزیل اعزام شد.

منصوری توانست با عضویت در تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان آمل در رقابت‌های لیگ برتر خوش بدرخشد و نظر کادر فنی و مسؤولان تیم ملی را به خود جلب کند.

پس از عضویت منصوری در تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان رده بزرگسالان کشور، این ورزشکار در اردوهای مختلف توانمندی و ظرفیت خود را بروز داد تا در لیست نهایی افراد اعزامی به مسابقات پارالمپیک 2016 جای گیرد.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان جمهوری اسلامی ایران با سپری کردن اردوهای مختلف و کسب آمادگی لازم هم‌اکنون راهی برزیل است تا مقابل رقیبان نبرد سختی داشته باشد.

به گزارش فارس، تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل از سال‌های گذشته با صعود به لیگ برتر عناوین مهمی را در این رویداد کشوری به نام خود ثبت کرد.

با شناسایی و استعدادیابی از بین جانبازان و معلولان از دیگر دستاوردهای این تیم بوده که تاکنون تعدادی زیادی از ورزشکاران از آمل به اردوی تیم ملی در رده‌های دعوت شدند.