جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

بسکتبالیست‌های کاله راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک شدند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بسکتبالیست‌های کاله راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک شدند

بسکتبالیست‌های کاله راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک شدند


تیم بسکتبال کاله مازندران در سومین دیدار مرحله حذفی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور با پیروزی 72 بر 62 مقابل میهمان خود شهرداری تبریز توانست این تیم را با شکست بدرقه کرده و راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

بسکتبالیست‌های کاله راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، تیم بسکتبال کاله مازندران شامگاه دوشنبه در سومین دیدار مرحله حذفی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور با پیروزی مقابل میهمان خود شهرداری تبریز توانست راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

شاگردان رضا نوری در کاله مازندران توانست با این پیروزی شیرین 72 بر 62 مقابل تبریزی‌ها راهی دور نیمه‌نهایی شوند.

این دیدار حساس و نفس‌گیر در سالن ورزشی سرپوشیده سردار شهید سجودی بابل دنبال شد که با استقبال پرشور هواداران مازندرانی همراه بود.

در مرحله حذفی این مسابقات دو تیم درحالی به مصاف هم می‌روند که پیروز دو بازی راهی دور نیمه‌نهایی می‌شود هر چند با توجه به تساوی دو تیم در تعداد پیروزی‌ها کار به بازی سوم کشیده می‌شود.

تنها نماینده مازندران در این مسابقات با راهیابی به دور نیمه‌نهایی باید با تیم قدرتمند شیمیدر پایتخت روبه‌رو شود.

لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور در سال‌جاری با حضور 11 تیم در یک گروه کار خود را دنبال کرد. تیم‌ها پس از برگزاری دیدار مرحله مقدماتی و گروهی راهی دور پلی‌آف شدند.

تنها نماینده مازندران درا ین مسابقات در دور مقدماتی پس از 20 بازی رفت و برگشت توانست با 15 پیروزی و پنج شکست امتیاز خود را به عدد 35 رسانده و پس از تیم‌های هشداری اراک و شیمیدر تهران رده سوم را از ان خود کند.

به گزارش فارس، شهرداری تبریز که از بازیکنان باتجربه و کادر فنی مجرب شود می‌برد نیز در مرحله مقدماتی با 10 پیروزی و 10 شکست 30 امتیازی شده و رده ششم را در اختیار خود گرفت.