جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

بساط اراذل و اوباش جمع می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بساط اراذل و اوباش جمع می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسعود جعفر نسب  در نخستین نشست خبری خود با رسانه‌های استان مازندران پس از انتصابش در این سمت اظهار داشت: پلیس تاکید ویژه بر رفع مسائل جامعه در غالب موضوعات اجتماعی دارد.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم که مسائل اجتماعی به مسائل امنیتی و قضایی تبدیل نشود و اگر مسائل اجتماعی به مسئله امنیتی و قضایی تبدیل شود بار سنگین را بر جامعه تحمیل می‌کند.

فرمانده انتظامی مازندران در ادامه خواستار همکاری رسانه‌های استان مازندران با پلیس برای بازگویی مسائل اجتماعی در مازندران شد و گفت: همکاری رسانه‌ها با نیروی انتظامی در کاهش جرم بسیار موثر است.

وی در ادامه با اعلام اینکه امکان کاهش جرم و جنایت در جامعه وجود دارد، تاکید کرد: برای کاهش جرم و  جنایت نیاز است همه گروه‌های اجتماعی پای کار باشند و در صورتی که همه گروه‌ها کارشان را به خوبی انجام دادند و آشفتگی اجتماعی به وجود آمد نیاز است پلیس پای کار بیاید.

جعفری‌نسب با اعلام اینکه بیشتر مردم ما نباید به دلیل وجود اندک گروه اراذل و اوباش در رنج باشند خطاب به اندک اراذل و اوباش مازندران، گفت: شغل اراذل و اوباش مازندران باید تغییر کند و تغییر رویه بدهند و اگر احیانا اراذل و اوباش محله‌ای را در اختیار قرار گرفتند از هم‌اکنون نیاز است بساط‌شان را جمع کنند.

وی در پایان گفت: از ظرفیت رسانه‌های مازندران برای پیشبرد اهداف نیروی انتظامی به کارگیری می‌کنم و رسانه‌ها موضوعات اجتماعی را از مسئولان مرتبط پیگیری کنند.