جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بزرگ ترین مجتمع قرآنی مازندران در بابل کلنگ زنی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگ ترین مجتمع قرآنی مازندران در بابل کلنگ زنی می‌شود

رئیس اوقاف و امور خیریه بابل گفت: بزرگترین مجتمع قرآنی مازندران به مناسبت هفته وقف در بابل کلنگ‌زنی می‌شود.

بزرگ ترین مجتمع قرآنی مازندران در بابل کلنگ زنی می‌شود

جعفر صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه بابل به مناسبت هفته وقف برنامه‌های مختلفی را در دست اجرا دارد که از آن جمله پخت نان رایگان از فردا در چند خبازی شهرستان بابل است.

وی افزود: پخت نان رایگان براساس نیات واقفان بوده و از فردا به صورت مستمر ادامه دارد.

رئیس اوقاف و امور خیریه بابل از کمک برای آزادی پنج تن از زندانیان مالی خبر داد و تصریح کرد: پنج نفر از زندانیان که به سبب محکومیت مالی در زندان به سر می‌برند با پرداخت بدهی از سوی اوقاف بابل آزاد می‌شوند.

صفری کمک هزینه پرداخت برای چند نفر از بیماران صعب‌العلاج را از دیگر برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه بابل برشمرد و با اشاره به اینکه اوقاف بابل احداث 173 واحد مسکونی را در دست اجرا دارد از افتتاح پنج واحد مسکونی به صورت نمادین در هفته وقف خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت هفته وقف دو پروژه عمرانی در بابل کلنگ‌زنی می‌شود.

وی از کلنگ‌زنی بزرگ ترین مجتمع قرآنی مازندران در بابل خبر داد و افزود: این مجتمع در پنچ طبقه شامل، مجتمع قرآنی، اداری و مسکونی و متولیان اوقاف است.

صفری یادآور شد: برگزاری نشست خبری با رسانه‌های گروهی و سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته بابل توسط رئیس اوقاف بابل از دیگر برنامه‌های اوقاف و امور خیریه این شهرستان است.

رئیس اوقاف و امور خیریه بابل از برگزاری کنگره علمای بابل خبر داد و گفت: کنگره بزرگ شیخ کبیر و آیت‌الله هادی روحانی نماینده فقید ولی فقیه در استان آذرماه با حضور حجت‌الاسلام علی اکبر ناطق نوری در بابل برگزار می‌شود.