جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

بزرگداشت روز زن در 50 حسینیه و مسجد ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت روز زن در 50 حسینیه و مسجد ساری

جواد کردان دیروز در ساری گفت: اگر حضرت زهرا(س) نبود ادامه راه نبوت و اتصال نبوت به امامت امکان‌پذیر نمی‌شد.

فرمانده حوزه مقاومت محمد رسول الله(ص) ساری حضرت فاطمه زهرا(س) را متصل‌کننده نبوت به امامت دانست و افزود: حضرت فاطمه(س) در زمینه تبلیغ حماسه‌های بسیاری خلق کرد و اوج حماسه حضرت زهرا(س) در زمینه دفاع از ولایت، امامت، استواری دین و ثابت قدم ماندن مسلمانان بود و در راستای امامت و ولایت، با شرک و نفاق مبارزه کرد.

کردان با اشاره به ولایت‌پذیری حضرت فاطمه زهرا(س) خاطرنشان کرد: باید ولایت‌پذیری این حضرت الگوی افراد جامعه باشد.

وی بالاترین محور معرفت و شناخت را بر روی زمین حجت الهی دانست و تاکید کرد: گمراهی در دین زمانی به وجود می‌آید که حجت روی زمین شناخته نشود چرا که این شناخت جزو ضروریات دین است و اگر این کار صورت نگیرد گمراهی به وجود می‌آید.

فرمانده حوزه مقاومت محمد رسول الله(ص) ساری حضرت زهرا(س) را کلیدی گمشده در بین جوانان امروزی دانست و افزود: حضرت فاطمه می‌تواند جوانان را در راه رسیدن به مقصود اصلی و تحکیم بنیان خانواده یاری بخشد.

این مسئول یادآور شد: انقلاب اسلامی ما برگرفته از حماسه‌ اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت زهرا(س) است و در این زمینه وظیفه همه بانوان حفظ انقلاب به عنوان میراث ارزشمند امام خمینی(ره) است.

کردان در ادامه به برگزاری بزرگداشت روز زن، حضرت امام(ره) و گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه اشاره کرد و اذعان داشت: مراسم بزرگداشت روز زن در سطح 25 پایگاه و بیش از 25 حسینیه و مسجد شهرستان ساری برگزار شد.

فرمانده حوزه مقاومت محمد رسول الله(ص) ساری در پایان الگوی بسیجیان را حضرت فاطمیه زهرا(س) دانست.