رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

بزرگترین سرمایه معلم تربیت دانش آموزان است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بزرگترین سرمایه معلم تربیت دانش آموزان است

بزرگترین سرمایه معلم تربیت دانش آموزان است


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: با توجه به جایگاه مهم تعلیم وتربیت خوشبختانه اکنون معلمان توانستند اعتماد جامعه را به خود جلب کنند.

بزرگترین سرمایه معلم تربیت دانش آموزان است

به گزارش خبرنگار ایرنا سیدعلی قاسمی در آیین تجلیل از معلمان نمونه شهرستان آمل افزود: حضور همه مسوولان وقشرهای مختلف مردم درآیین های تکریم معلمان نشانگر عظمت مقام معلم است که نسبت به هیچ قشر دیگری این گونه نیست.

وی از معلمان به عنوان سرمایه های بزرگ و گرانقدر جامعه یاد و اضافه کرد: تربیت مهم ترین سرمایه های کشور بر عهده معلمان است، وآنان تلاش دارند تا انسان را از ظلمت جهل نجات داده و در مسیر سعادت و تعالی قرار دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر این که تربیت مهم ترین سرمایه های کشور بر عهده معلمان است، افزود: معلمان تلاش دارند تا انسان را از ظلمت جهل نجات داده و در مسیر سعادت و تعالی قرار دهند.

قاسمی، تصریح کرد: بالاترین ارمغان هستی نور الهی است و معلم کارش آن بوده تا علم را در دل انسان نفوذ دهد.

وی با بیان این که بزرگ ترین سرمایه های معلمان دانش آموزان هستند، گفت: هر کسی توانست دانش آموز خوبی باشد انسان شایسته ای است.

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران با بیان اینکه معلمان پرچمداران عشق و هدایت انسان ها هستند، یادآورشد: این قشر زحمت از مقام ارزنده و گرانقدری در جامعه برخوردار هستند و قدرشناسی والایی نسبت به این قشر وجود دارد.

قاسمی یادآورشد: مقام ارزشمند استاد شهید مرتضی مطهری، در میان صاحب نظران و متفکران دوره معاصر اسلامی منحصر بفرد بوده و ضروری است که اندیشه های آن از طریق معلمان درجامعه بیشتر ترویج یابد.

دراین مراسم با حضور مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مسئولان شهرستان آمل از 68 معلم نمونه استانی وشهرستانی در این شهرستان تجلیل شد.

شهرستان آمل با حدود 400هزارنفرجمعیت، دارای حدود 58 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است که حدود 5 هزار فرهنگی امر آموزش این شمار را برعهده دارند.