جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برگ جدیدی در توسعه اقتصادی و فرهنگی مازندران و آستاراخان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگ جدیدی در توسعه اقتصادی و فرهنگی مازندران و آستاراخان

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار سه شنبه شب در مراسم امضای یاداشت تفاهمنامه همکاری بین دو استان مازندران و آستاراخان با اظهار امیدواری از اینکه فعالیتهای خوبی در سطح کشور و منطقه داشته باشیم گفت: اگر کارگروههای تجاری و سیاسی نیاز به اطلاعات جامعی داشته باشند، در اختیار قرار داده می شود.

.استاندار مازندران گفت: قول می دهم هر نوع همکاری که لازم باشد در سطح کشور و استان برای توسعه همکاریهای دو طرف انجام شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی گفت: امیدواریم در این سفر بتوانیم دستاوردههایی که دو طرف درباره توسعه همکاریها در پی آن هستند را محقق و برگ جدیدی از فعالیتهای اقتصادی و فرهنگی در سطح دو کشور ایجاد کنیم.

استاندار آستاراخان نیز با بیان اینکه مازندران علاقمند به گسترش روابط به آستاراخان است، بیان داشت:ما یک هدف استراتزیک را در حال اجرا هستیم تا روابط بین کشورها را در سطح بالایی ارتقا دهیم.

الکساندار ژیکلین گفت: استان مازندران رشدی اقتصاد و امکانات وسیعی در همه زمینه ها دارد و یک برگ جدیدی در روابط خود خواهیم داشت و ما در مسیر مشترک شامل برقراری روابط دوستانه و دو طرفه گام بر می داریم.

وی از استاندار مازندران برای حضور در استان آستارخان دعوت کرد.

در این مراسم پروتکل همکاری بین استانداران دو استان، شهردار ساری و کفیل استاندار آستاراخان و رئیس اتاق بازرگانی دو استان و یادداشت تفاهم همکاری بین مدیرکل صدا و سیما مازندران و مدیرکل کانال 24 آستاراخان منعقد شد.