جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری 70 برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری 70 برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در ساری

حسین بریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: همزمان با سی و پنجمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از 70 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به افتتاح دو پروژه ورزشی در ساری عنوان کرد: در ایام‌الله دهه فجر دو سالن ورزشی خصوصی ولایت و پردیس در ساری به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از رژه ورزشکاران مختلف ورزشی در ساری خبر داد و گفت: ورزشکاران رشته‌های دوچرخه‌سواری، اسکیت، موتورسواری و اتومبیلرانی از فرودگاه تا گلزار شهدای ساری حرکات نمایشی و جالبی را اجرا کردند.

بریمانی با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در دهه فجر در سطح باشگاه‌های ساری ابراز داشت: با حضور گسترده ورزشکاران مسابقات هندبال، دوچرخه‌سواری، فوتسال، تیراندازی، پینگ‌پنگ، اسکیت، کاراته، رزمی، فوتبال، ژیمناستیک، شمشیربازی، پرورش‌اندام، گلبال، تیراندازی باکمان و دوومیدانی با دو بخش مردان و زنان در ساری برگزار می‌شود.

این مسئول از برگزاری چندین مسابقه بومی و محلی در روستاهای ساری در دهه فجر خبر داد و عنوان کرد: مسابقات طناب‌کشی، هفت سنگ، فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی و تیراندازی با مشارکت  ورزشکاران روستایی زن و مرد برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری  از برگزاری همایش بزرگ ورزش رزمی و باستانی در ساری خبر داد و گفت: در این ایام بزرگ به پاسداشت شهدا و جانبازان ورزشکاران به همراه مسئولان از خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران با حضور در منزل آنها ملاقات و دیدار می‌کنند.

وی با اشاره از حضور ورزشکاران زن و مرد ساروی در مراسم غبارروبی گلزار شهدا خاطرنشان کرد: در آخرین روز دهه فجر روز 22 بهمن که روز استقلال آزادی و جمهوری اسلامی نامیده شد جامعه بزرگ ورزش ساری همچون سراسر کشور با تابعیت از ولی فقیه و مشت بر دهان استکبار در نماز عبادی سیاسی روز جمعه حضوری گسترده دارند.