جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

برگزاری 27 گفتمان دینی و مناسبتی در سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری 27 گفتمان دینی و مناسبتی در سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از برگزاری 27 گفتمان دینی و مناسبتی در سوادکوه با حضور بیش از 350 نفر خبر داد.

برگزاری 27 گفتمان دینی و مناسبتی در سوادکوه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلامحسین ذاکری‌خطیر صبح امروز در جلسه هفتگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه برگزاری گفتمان‌های دینی از اولویت‌های اداره تبلیغات اسلامی است، گفت: برگزاری گفتمان‌های دینی در راستای موضوعات مختلف و برای سنین گوناگون برنامه‌ریزی می‌شود.

وی از برگزاری 27 گفتمان دینی و مناسبتی در سوادکوه خبر داد و افزود: برگزاری 27 گفتمان دینی مربوط به فصل پاییز و با همکاری آموزش و پرورش سوادکوه و مدارس برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه 14 گفتمان دینی و اجرایی در سه ماه پاییز در سوادکوه برگزار شد و برنامه‌ریزی برای تداوم آن در سال‌ تحصیلی انجام شد، خاطر‌نشان کرد: 13 گفتمان مناسبتی نیز به منظور گرامی‌داشت مناسبت‌های مذهبی و دینی در شهرستان سوادکوه برگزار شد.

ذاکری‌خطیر به موضوعات مختلف گفتمان‌های دینی و مناسبتی در سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: اقتصاد مقاومتی، حجاب، جنگ نرم، انتظار و ارتباط مؤثر بخشی از موضوعات مختلف گفتمان‌های دینی و مناسبتی در سوادکوه بود.

وی به حضور بیش از 350 نفر در گفتمان‌های فصل پاییز شهرستان اشاره و اظهار کرد: 6 مدرسه با هماهنگی آموزش و پرورش سوادکوه برای برگزاری گفتمان‌های دینی با اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه همکاری کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه گزارش‌های گفتمان‌های دینی در سه فصل تحصیلی از سال انجام می‌شود، افزود: مهر‌ ماه تا اردیبهشت‌ماه زمان برگزاری گفتمان‌های دینی در شهرستان سوادکوه است.

ذاکری‌خطیر از لزوم برگزاری مشاوره‌های دینی در جامعه خبر داد و با اشاره به برگزاری رایگان مشاوره‌های دینی در اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه، گفت: تعداد 271 مشاوره دینی از تیر‌ماه تا آذرماه به صورت فردی برگزار شد و ما در این طرح از سه مشاور استفاده می‌کنیم.