سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری یادواره شهدای چالوس با حضور سردار صفوی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری یادواره شهدای چالوس با حضور سردار صفوی

جانشین فرمانده سپاه ناحیه چالوس از برگزاری یادواره شهدای این شهرستان خبر داد و گفت: این یادواره 7 آذر با سخنرانی سردار رحیم صفوی در مسجد جامع چالوس برگزار می‌شود.

برگزاری یادواره شهدای چالوس با حضور سردار صفوی

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس علیرضا محمدی‌الموتی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: تقارن این هفته با اربعین حسینی نشان از وجود امام و رهبری دارد که به‌دنبال یک هدف مشترک بودند.

وی با بیان اینکه هدف امام راحل از تشکیل نهال مقدس بسیج در سال 58 ایجاد هسته‌های حزب‌الله در سراسر جهان اسلام بود، افزود: امام خمینی( ره) نه‌تنها هسته‌های حزب‌الله را در جهان ایجاد کرد بلکه این امر را در داخل کشور نیز گستراند به‌شکلی‌ که امروز بعد از 37 سال نیز این هدف همچنان تحقق می‌یابد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه چالوس به برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان اشاره کرد و افزود: هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان چالوس نیز برنامه‌هایی در این هفته در نظر گرفته شده است.

این مسؤول از دسته‌روی بسیجیان درساعت 9 صبح روز اربعین از ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چالوس خبر داد و اظهار کرد: در این‌ روز بسیجیان با پیوستن به اجتماع عزاداران اربعین حسینی در مرکز شهر در این مراسم معنوی حضور پیدا می‌کنند.

محمدی‌الموتی در مورد اجرای برنامه‌های ورزشی در هفته بسیج در این شهرستان نیز خاطر‌نشان کرد: 10 عنوان برنامه ورزشی مختلف در سالن‌های 9 دی و صالحین حوزه‌های مقاومت شهرستان پیش‌بینی شده است که مسابقات فوتسال و والیبال مهم‌ترین آنها است.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستان چالوس در هفته بسیج، یادآور شد: پس از سه سال این مراسم امسال در تاریخ هفت آذر امسال با سخنرانی سردار رحیم صفوی مشاور مقام معظم رهبری در مسجد جامع چالوس برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه چالوس از برگزاری یادواره شهدای زن در مرزن‌آباد توسط حوزه خواهران خبر داد و بیان کرد: برگزاری نهضت روشنگری، کارگاه افزایش جمعیت برای خواهران، دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی گلزارهای شهدای شهرستان از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته اجرا می‌شود.

این مسؤول برپایی نمایشگاه امر به‌معروف و نهی‌ازمنکر در هفته بسیج را از دیگر برنامه‌های این هفته خواند و افزود: این نمایشگاه در سه شهر چالوس، مرزن‌آباد و هچیرود با رویکرد عفاف و حجاب در ابتدای هفته بسیج دایر می‌شود.

محمدی‌الموتی در پایان از برپایی نمایشگاه مبارزه با اشرافی‌گری به‌مناسبت هفته بسیج در چالوس خبر داد و گفت: اعزام هادیان سیاسی و بصیرتی به‌مدارس، ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی و افتتاح دو واحد مسکن محرومان از دیگر برنامه‌های هفته بسیج چالوس به‌شمار می‌آید.