جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری یادواره‌های شهدا با عنوان آبروی‌محله در ساری/ 60 شاخص هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری یادواره‌های شهدا با عنوان آبروی‌محله در ساری/ 60 شاخص هفته بسیج

فرمانده سپاه ناحیه ساری با بیان اینکه 60 برنامه شاخص در هفته بسیج برگزار می‌شود، گفت: برنامه شاخص آبروی‌محله با محوریت یادواره‌های شهدای محله محور اجرا می‌شود.

برگزاری یادواره‌های شهدا با عنوان آبروی‌محله در ساری/ 60 شاخص هفته بسیج

به گزارش فارس از شهرستان ساری، علی خادم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج برای تحقق زندگی با سعادت برای آحاد ملت است.

وی با بیان اینکه بسیج راهیاب و جست‌وجوگر خیر‌خواهی برای همه ملت است افزود: حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از مأموریت‌های اصلی بسیج است.

خادم تفکر بسیجی را تفکر اسلام ناب دانست و خاطر نشان کرد: پیوند و بیعت با ولایت، ایمان و خلوص، حریت در عبودیت، عدالت‌خواهی، ظلم‌ستیزی، ایثارگری کریمانه، شهادت‌طلبی عاشقانه، تواضع، شجاعت، دلاوری و ابتکار و خلاقیت از ویژگی تفکر بسیجی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با بیان اینکه تفکر بسیجی تفکر اولیای خداست، یادآور شد: بیش از 500 برنامه عمومی در سطح رده‌های مقاومت در هفته بسیج اجرایی و عملیاتی می‌شود.

وی با اعلام اینکه 60 برنامه شاخص با بیش از 20 عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار می‌شود، تصریح کرد: همایش مشترک ائمه جماعات و هیأت امنا و فرماندهان پایگاه‌ها به عنوان پیش مقدمه روز گذشته برگزار شده است.

خادم با اشاره به اینکه امروز کوهپیمایی بسیجیان انجام می‌شود، بیان کرد: مراسم عاشقان ولایت در سطح کل حوزه‌های مقاومت، یادواره‌های شهدا در سطح شهرستان عملیاتی می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری افزود: یک‌شنبه 30 آبان‌ماه برنامه شاخصی با عنوان بسیج پژواک ندای زینب با پیاده‌روی به مناسبت اربعین تا امامزاده عباس ساری برگزار می‌شود.

خادم نشست هیأت یاوران ولایت در سطح شهرستان و در حسینیه عاشقان کربلا، افتتاح ساختمان‌های پایگاه مقاومت دیدار با خانواده‌های شهدا را از دیگر برنامه‌ها نام برد و افزود: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در بوستان ملل که از برنامه‌های شاخص است برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته در بخش اقتصاد مقاومتی حدود 5 میلیارد تومان وام به بسیجیان برای 253 اشتغال داده شده است، عنوان کرد: امسال تاکنون 4 میلیارد تومان و بیش از 175 نفر وام دریافت کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با اشاره به طرح واکسیناسیون طیور در روستاها در هفته بسیج اظهار کرد: نهضت‌های روشنگری با موضوعات مختلف در سطح شهرستان در بحث بصیرت‌افزایی و دشمن‌شناسی، چالش‌های اجتماعی روز، کانون خانواده و افزایش جمعیت در این هفته اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری همایش‌های بصیرتی خاص برای سرگروه‌های صالحین، تبیین گفتمان انقلابی‌گری، مسابقات ورزشی در سطح شهرستان در هفته بسیج خاطرنشان کرد: کلاس‌های مهارت‌افزایی توسط اقشار مهندسین، جشنواره‌های علمی و پژوهشی و همایش‌های فراوان در بحث اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری از برگزاری برنامه شاخص آبروی‌محله با محوریت یادواره‌های شهدای محله محور در هفته بسیج خبر داد و افزود: غبار‌روبی، عطر افشانی گلزار شهدا در سطح شهرستان انجام می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه همایش نهضت ما زنده‌ایم برای روشنگری برای ریشه‌یابی حجاب توسط بسیج جامعه زنان برگزار می‌شود، تصریح کرد: در طول هفته بسیج در چندین روستا که محروم هستند ویزیت رایگان انجام می‌شود همچنین روز جمعه پنجم آذر ماه برنامه شاخص صبحگاه با حضور پنج هزار نفر از بسیجیان برگزار می‌شود.

خادم خاطر نشان کرد: 375 پرونده بیمه‌های تکمیلی، کسری خدمت برای رزمندگان و ایثارگران، معافیت فرزندان ایثارگر، سهمیه دانشگاهی بسیجیان، بخش نظام مهندسی، حمایت‌های حقوقی از بسیجیان و ایثارگران و مردم از اقداماتی است که بسیج در آن ایفای نقش می‌کند.