جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

برگزاری کلاس‌های هنری در برنامه‌های اوقات فراغت نور - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کلاس‌های هنری در برنامه‌های اوقات فراغت نور

محمد محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نور اظهار داشت: برنامه‌های خوبی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در زمینه فرهنگی هنری در تابستان امسال، تدارک دیده شده است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور با اشاره به اجرای طرح تابستانه برنامه‌های فرهنگی هنری در مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم)(ص) افزود: طرح تابستانه اوقات فراغت تلاش برای جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در طول این فصل است تا با پرکردن این اوقات، آموزش‌های لازم را در رشته‌های مختلف داده شود.

وی تصریح کرد: امروز در بسیاری از جوامع اوقات فراغت بخش مهمی از زندگی افراد را تشکیل می‌دهد، اوقات فراغت نه تنها زمان بیهوده و بدون حس مسئولیت در زندگی افراد نیست بلکه برعکس در این زمان از انسان انتظار بیشتری می‌رود.

محمدی افزود: در طرح تابستانه اوقات فراغت اداره ارشاد اقدام به برگزاری کلاس‌های بازیگری تئاتر، خوشنویسی، طراحی و نقاشی، عکاسی و فیلمبرداری، آموزش موسیقی، هنرهای تجسمی و …  می‌کند و ثبت‌نام تا 25 خرداد ادامه دارد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان نور اضافه کرد: تلاش برای ارتقای اقامه نماز و معرفی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به جامعه از دیگر رویکردهای برنامه‌های اوقات فراغت ارشاد در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان نور است.