جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری کلاس‌های استعدادیابی ورزش جت اسکی در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کلاس‌های استعدادیابی ورزش جت اسکی در محمودآباد

علی‌اکبر علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در محمودآباد از امضای تفاهم‌نامه آموزش‌ و پروش محمودآباد با انجمن ورزش دریایی کشور بیان کرد و گفت: براساس این تفاهم‌نامه به زودی کلاس‌های استعدادیابی ورزش جت‌اسکی دانش‌آموزان در این شهرستان تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به وجود دریای خزر باید از این نعمت خدادادی استفاده بهینه‌ای کرد، یادآور شد: با ایجاد طرح ساماندهی دریا در سواحل محمودآباد و وجود شناورها و دستگاه‌های تفریحی دریایی لازم است که دانش‌آموزان ما از نحوه استفاده آنها آگاهی داشته باشند.

علیزاده با تاکید بر اینکه با تشکیل این کلاس‌ها استعدادهای دانش‌آموزانی که به این ابزارهای تفریحی دریایی شکوفا می‌شود، ابراز داشت: با وجود این کلاس‌ها و استعدادیابی آنها، دانش‌آموزان می‌توانند بر ترس‌شان از دریا غلبه کنند.

این مسئول با اعلام اینکه کلاس‌های استعدادیابی ورزش جت اسکی برای دانش‌آموزان رده‌های سنی 8تا 15 سال در نظر گرفته شده است، اذعان داشت: دانش‌آموزان محمودآبادی می‌توانند به طور رایگان از این کلاس‌ها بهره‌مند شوند.

وی یادآور شد: هم‌اکنون ثبت‌نام دانش‌آموزان برای حضور در این کلاس‌ها در اداره آموزش‌ و پرورش محمودآباد آغاز شده است. کلاس‌های استعدادیابی ورزش جت‌اسکی دانش‌آموزان از تیرماه سال‌جاری آغاز می‌شود.