جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در ساری

حسین بریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته نیروی انتظامی همایش بزرگ پیاده‌روی در مرکز استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این همایش در روز جمعه 19 مهر همراه با برنامه‌های متنوع تصریح کرد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی از ساعت هفت صبح میدان شهید قاسمی(عمارت شهرداری) آغاز و پس از پیمودن مسیرهایی همچون میدان ابن آشوب،میدان ساعت،میدان شهدا،میدان هلال‌احمر که در نهایت مقصد  و تجمع شرکت‌کنندگان در پارک بزرگ قائم در رودخانه تجن است.

بریمانی گفت: در برگزاری این همایش بزرگ خانوادگی صدا و سیمای مرکز تبرستان، فرماندهی انتظامی استان،فرمانداری ساری و ... مشارکت داشته و با همکاری این نهاد‌ها همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مرکز استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به جوایز نفیس این همایش ابراز داشت: براساس قرعه به برندگان یک دستگاه خودرو پراید، ده‌ها کمک هزینه سفر معنوی به خانه خدا، عتبات عالیات و مشهد مقدس، موتورسیکلت، دوچرخه و ده‌ها کمک هزینه دیگر اهدا می‌شود.

وی با اشاره به پخش مستقیم این برنامه از شبکه استانی تبرستان افزود: در سال جاری این همایش به عنوان دومین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مرکز استان است که با حضور گسترده خانواده‌ها در ساری برگزار می‌شود.