سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در بابلسر

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به‌مناسبت بزرگداشت هفته دولت در هادی‌‍شهر بابلسر برگزار می شود.

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در بابلسر

اسماعیل پهلوان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت همایش پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه 29 مرداد ماه در هادی‌شهر بابلسر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این همایش شرکت‌کنندگان مسیر پنج کیلومتر را طی می‌کنند، گفت: در طی مسیر اجرای برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و ایستگاه صلواتی  پیش‌بینی شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با بیان اینکه در پایان به قید قرعه به مناسبت سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 38 جایزه اهدا می‌شود، افزود: به همت مسؤولان بخش رودبست از قهرمانان ورزشی برتر بخش نیز تجلیل می‌شود.

پهلوان در ادامه از میزبانی شهرستان بابلسر برای برگزاری چهار دوره مسابقات والیبال کشوری و استانی خبر داد و بیان کرد:  مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان استان انتخابی مسابقات قهرمانی کشور از تاریخ 25 مرداد ماه به مدت دو روز در محل پارکینگ صفر ساحلی با پیش‌بینی حضور بیش از 30 تیم از سراسر استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مسابقات المپیاد والیبال استان نیز با پیش‌بینی بیش از  25 تیم از تاریخ 27 مرداد ماه به مدت دو روز در سالن ورزش قائم دانشگاه مازندران برگزار می‌شود که در این المپیاد ورزشکاران متولد 1380 به بالا مجاز به شرکت در مسابقات هستند.

پهلوان همچنین از برگزاری مسابقات والیبال  قهرمانی جوانان کشور در دسته اول و با حضور 10 تیم از تاریخ چهارم شهریورماه به مدت 6 روز در سالن ورزشی قائم دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان کشور با پیش‌بینی بیش از 20 تیم از 9 شهریور به مدت دو روز در محل پارکینگ صفر ساحلی برگزار می‌شود.