جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری همایش مهر در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش مهر در ساری

صادقعلی موحدمنش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: همایش مهر با عنوان «گفتمان دانشجو و امنیت اجتماعی» روز چهارشنبه 20 مهرماه امسال در سالن جمعیت هلال‌احمر ساری برگزار می‌شود.

وی بیان ‌داشت: همایش مهر با شرکت دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام‌نور مازندران و مشارکت فرماندهی انتظامی مازندران برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مازندران تصریح کرد: در این همایش ضمن استقبال از دانشجویان جدیدالورود و خانواده‌های آنها اطلاع‌رسانی درباره آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی صورت می‌گیرد.

موحدمنش ادامه داد: همچنین از سوی فرماندهی انتظامی استان آسیب‌ها و مسائل مختلف اجتماعی به ‌صورت رهنمودهای دانشجویی ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر کیفیت‌گرایی در دانشگاه پیام‌نور، اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری این همایش اطلاع‌رسانی به دانشجویان جدیدالورود در زمینه‌های مختلف برای افزایش ارتقای سطح رضایتمندی دانشجویان است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مازندران خاطرنشان کرد: براساس سیاست‌های جدید دانشگاه، هرگونه موانع و محدودیت سر راه دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته‌های مورد علاقه برداشته می‌شود.

موحدمنش اذعان داشت: به تمامی متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه پیام‌نور اطمینان خاطر داده می‌شود ضمن ارتقای سطح رضایتمندی دانشجویان بر کیفیت آموزشی و توجه به مسائل فرهنگی در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور هم‌تراز با دانشگاه‌های بزرگی همچون تهران، شهیدبهشتی، تربیت مدرس، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز می‌توانند در این دانشگاه به تحصیل ادامه دهند.

وی گفت: لازم به توضیح است با توجه به سطح کیفی آموزشی دانشگاه پیام‌نور و گزینش بومی و توجه به مسائل فرهنگی همچنان دانشگاه پیام‌نور مورد استقبال از سوی اقشار مختلف علاقه‌مند به ادامه تحصیل است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مازندران یادآور شد: این دانشگاه با داشتن 81 هزار و 150 فارغ‌التحصیل توانسته کارنامه درخشانی در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در سطح استان داشته ‌باشد.
{jcomments off}