جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

برگزاری همایش بزرگ حلقه‌های صالحین در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش بزرگ حلقه‌های صالحین در مازندران

حجت‌الاسلام محمد جانی روشن صبح امروز در جلسه ستاد بزرگداشت نهم دی شهرستان بابل اظهار داشت: حادثه نهم دی روز به یادماندنی را در تاریخ انقلاب اسلامی ضبط و ثبت کرد.

وی افزود: لازم است برای بصیرت‌افزایی برنامه‌های مختلفی در سطح شهر، مجامع علمی، دانشگاهی و مدارس اجرا کنیم تا این روز برای نسل جوان تبیین شود که در سال 88 چه رویداد و حادثه بزرگی برای نظام رقم خورد.

جانی روشن با اشاره به اینکه نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود، اظهار داشت: با همکاری سپاه بابل دو برنامه بزرگ در بابل اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در هشتم دی همایش بزرگ بسیجیان حلقه‌های صالحین در مصلای نماز جمعه بابل و نهم دی همایش بزرگ بیداری و بصیرت در سالن اداره کل مخابرات بابل با حضور سخنران کشوری برگزار می‌شود.

این مسئول برگزاری نشست، سمینار و همایش در مجامع دانشگاهی، اعزام مبلغان به مدارس، انتشار و توزیع نشریه، بروشور و سی دی در سطح شهر، برپایی نمایشگاه، برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی را از برنامه‌های پیشنهادی این شورای دانست و تصریح کرد: حضور پررنگ دستگاه‌های اجرایی، مجامع فرهنگی، دانشگاهی و آموزشگاه‌ها در راهپیمایی 9 دی وظیفه دینی و امری ضروری است.