رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

برگزاری همایش استانی یاوران وقف در قائم‌شهر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش استانی یاوران وقف در قائم‌شهر

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همایش استانی یاوران وقف با سخنرانی آیت‌الله معلمی در قائم‌شهر برگزار می‌شود.

برگزاری همایش استانی یاوران وقف در قائم‌شهر

حجت‌الاسلام مسعود قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری با اشاره به فرارسیدن هفته وقف، اظهار کرد: گلزار شهدای شهرستان ساری در نخستین روز از هفته وقف با حضور مجموعه اوقاف مازندران و با حضور حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران عطرافشانی می‌شود.

وی با بیان اینکه در ابتدای هفته مجموعه اوقاف مازندران با همراهی رؤسای ادارات اوقاف شهرستان‌ها با علما و روحانیون استان دیدار کردند، افزود: همایش استانی یاوران وقف فردا با میزبانی شهرستان قائم‌شهر برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه همایش استانی یاوران وقف با سخنرانی آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود، ادامه داد: این همایش در امامزاده اسماعیل (ع) ساروکلا شهرستان قائم‌شهر برگزار می‌شود.

این مسئول به حضور فعالان حوزه وقف و بقاع متبرکه در همایش یاوران وقف اشاره کرد و گفت: در این همایش از واقفان برتر استان تجلیل می‌شود.