جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برگزاری همایش «وقف و رسانه» در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش «وقف و رسانه» در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری

برگزاری همایش «وقف و رسانه» در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری


وقف و رسانه

برگزاری همایش «وقف و رسانه» در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری

برگزاری همایش «وقف و رسانه» در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری
مسئول کمیته خبری و اطلاع‌رسانی ستاد هفته وقف مازندران از برگزاری همایش وقف و رسانه در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری خبر داد.
محمدحسین فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری به نزدیکی هفته وقف اشاره کرد و گفت: شعار امسال هفته وقف «همه واقف باشیم» است.

وی با بیان اینکه زنگ وقف در نخستین روز از هفته وقف در 19 مدرسه مازندران نواخته می‌شود، افزود: نشست خبری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به مناسبت هفته وقف برگزار شد.

مسئول کمیته خبری و اطلاع‌رسانی ستاد هفته وقف مازندران از تولید و اطلاع‌رسانی بیش از سه هزار خبر از سوی روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد و گفت: همایش یاوران وقف در شهرستان‌های استان با حضور اصحاب وقف، بازاریان، پزشکان و... برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ارتباط با رسانه‌ها و پوشش خبری برنامه‌ها و همایش‌ها یکی از اولویت‌های ویژه هفته وقف است، بیان کرد: حضور پررنگ خبرنگاران و رسانه‌ها سبب انعکاس فعالیت‌های سازمان اوقاف و ترویج هرچه بهتر فرهنگ وقف در جامعه می‌شود.

این مسئول از برگزاری همایش وقف و رسانه خبر داد و گفت: این همایش به صورت استانی فردا پنج‌شنبه 27 آذر 93 در جوار آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه ایجاد تعامل با رسانه‌های استان در جهت ترویج و تبلیغ سنت حسنه وقف از اهداف برگزاری همایش وقف و رسانه است، ادامه داد: تکریم و بزرگداشت امامزادگان و شناسایی چالش‌های پیش‌رو با کمک‌های رسانه‌ها یکی دیگر از اهداف این همایش است.

فاضلی تصریح کرد: این همایش برای ششمین سال متوالی در مازندران با حضور مسئولان و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.