رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری هفته فرهنگی رامسر همزمان با دهه کرامت - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری هفته فرهنگی رامسر همزمان با دهه کرامت

برگزاری هفته فرهنگی رامسر همزمان با دهه کرامت


فرماندار رامسر از برگزاری دومین سال پیاپی هفته فرهنگی در این شهرستان همزمان با دهه کرامت خبر داد

برگزاری هفته فرهنگی رامسر همزمان با دهه کرامت

حسین سروری امروز در گفت‌گو با خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر با اشاره به افزایش آگاهی خانواده‌ها و در کل جامعه نسبت به خطراتی که فرزندانشان را تهدید می‌کند، گفت: دشمنان ایران اسلامی تمام توان خود را به‌کار گرفته‌اند که آینده روشن جوانان ایرانی که آینده‌سازان این کشور هستند را به تباهی بکشانند.

وی اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که خانواده‌های ایرانی همیشه از آن در هراسند اعتیاد به مواد مخدر است که با تمام تلاش‌هایی که در کشور صورت می‌گیرد سن این معضل خطرناک پایین آمده و این هشداری است تا با قوایی بیشتر به مقابله با این مشکل بپردازیم.

فرماندار رامسر با اعلام اینکه در سال گذشته 11 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف شد، تاکید کرد: این مواد مخدر خطرناک که با روش‌هایی جدید و در مکان‌های مختلف جاسازی شده بود، توسط نیروهای انتظامی، دادگستری و اطلاعات کشف و ضبط شد.

این مسئول با اشاره به اینکه در سه ماهه نخست امسال 11 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد، تصریح کرد: آمار کشف و ضبط مواد مخدر در سال گذشته با سه ماهه نخست امسال برابری می‌کند که این برای ما خبری نامطلوب است.

وی افزود: دشمنان با تبلیغات رنگارنگ و تکنولوژی، شبانه‌روز با فکر و ذهن فرزندان ما بازی خانمان‌سوزی را به راه انداخته‌اند تا خانواده را که بزرگ‌ترین و با اهمیت‌ترین گروه در جامعه است را از هم بپاشند.

سروری با تاکید بر اینکه باید فرهنگ خود را پاس داشته و آن را زنده نگه داریم، خاطرنشان کرد: کشورهایی مانند هند، ژاپن و ... توانسته‌اند با تکیه بر سنت‌های محلی و بومی خود پیشرفت زیادی کرده و فرهنگ خود را به جهان معرفی کنند.

این مسئول با اعلام اینکه در سال گذشته برای نخستین‌بار در کشور و استان، هفته فرهنگی را در این شهرستان برگزار کردیم، افزود: نام‌گذاری هفته‌ای برای رامسر آن‌چنان تاثیری داشته که به تبعیت از آن، شهرستان‌های دیگر کشور هم قصد نام‌گذاری هفته‌ای را به نام خود همراه با برگزاری و پاسداشت فرهنگ بومی دارند.

فرماندار رامسر از برگزاری دومین سال پیاپی هفته فرهنگی در رامسر همزمان با دهه کرامت خبر داد و یادآور شد: مطمئنا برگزاری این هفته در رامسر از سال گذشته بهتر و پربارتر می‌شود.

وی در پایان با تاکید بر همدلی و هم‌زبانی، گفت: لزوم توجه به برنامه‌های فرهنگی در کشور با توجه به تمام هجمه‌هایی که آینده‌سازان کشور را تهدید می‌کند ضروری است و تنها راه مقابله با این هجمه‌ها همدلی و هم‌زبانی است.