رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری هفته دریای خزر در استان آستراخان - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری هفته دریای خزر در استان آستراخان

برگزاری هفته دریای خزر در استان آستراخان


معاون آژانس فدرال امور جوانان وزارت آموزش عالی فدراسیون روسیه از برگزاری هفته دریای خزر در استان آستراخان روسیه خبر داد.

برگزاری هفته دریای خزر در استان آستراخان

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، «الیگا اوکو» چهارشنبه شب در ‌مراسم افتتاحیه دومین اجلاسیه مسئولان امور جوانان کشورهای حاشیه دریای خزر در محل هتل پارسیان آزادى خزر چالوس با ابراز خرسندی از میزبانی مازندران برای برگزاری این اجلاسیه، اظهار کرد:‌ در طول 30 سال شاهد تغییرات پیاپی در منطقه بودیم که این موضوع نمی‌تواند ما را نسبت به این مسئله بی‌تفاوت نشان دهد.
وی نقش جوانان را در مبارزه و خنثی کردن این توطئه‌ها را اساسی و کلیدی دانست و افزود: این اجلاسیه جوانان برای ایده‌های مختلف گردهم جمع می‌کند و این می‌تواند نقش پررنگ و بزرگی داشته باشد.

معاون آژانس فدرال امور جوانان وزارت آموزش عالی فدراسیون روسیه با بیان اینکه بر هیچ کس پوشیده نیست که این نظم جهانی نیاز به بازنگری اساسی دارد، تصریح کرد: این موضوع سعی می‌کند تا به ما تحمیل کند که نسبت به برخی کشورها هراس داشته باشیم، بنابراین هر چقدر مواضع ما منسجم‌تر شود کمک مهمی در مقابله با این موضوعات تحمیلی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: هر آنچه که برای انجام آن هدفمندی کردیم کاملا قابل دسترسی نیست اما یک فنداسیون بسیار مناسبی را پایه‌ریزی کردیم تا در آینده و مرحله به مرحله سطح روابط را گسترش دهیم.

اوکو اظهار کرد: براساس قطعنامه در یک‌سال با کمک کشورهای شرکت‌کننده و جوانان، مجموعه‌ای از برنامه‌های مشخص را تدوین کردیم که چارچوب آن به سمت عملیاتی کردن اهدافمان پیش می‌رویم.

وی در پایان با اشاره به اینکه هفته مُد دریای خزر در استان آستراخان روسیه برگزار شد، گفت:‌ تشکیل کارگروه برای اجلاس جدید را بررسی می‌کنیم.