سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

برگزاری نمایشگاه کشاورزی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نمایشگاه کشاورزی در مازندران

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از برگزاری نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته از 17 تا 20 آذرماه سال‌جاری در قائم‌شهر خبر داد.

برگزاری نمایشگاه کشاورزی در مازندران

عزیزالله شهیدی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، از برگزاری نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین‌آلات، کود، سم و نهاده‌های کشاورزی خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه از 17 تا 20 آذر امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قائم‌شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه از تاریخ 18 آذرماه از ساعت 9 تا 12 برای بازدید متخصصان بخش کشاورزی و از ساعت 16 تا 21 برای علاقه‌مندان حوزه کشاورزی آزاد است.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش دستاورد‌های جدید تکنولوژی، ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی شامل تراکتور، کمباین، انواع سم‌پاش، ردیف‌کار، خطی‌کار و سایر ماشین‌آلات تخصصی در بخش زراعی و باغی برشمرد.

شهیدی‌فر اضافه کرد: در این نمایشگاه علاوه بر ادوات ماشین‌آلات کشاورزی، انواع کود‌های ریز‌مغذی، سموم کم‌خطر و کلینیک‌های گیاه‌پزشکی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و بازرگانان برجسته ایران و برخی کشورهای صاحب تکنولوژی حضور دارند.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: کارشناسان تازه استخدام شده و کارشناسان مکانیزاسیون، کشاورزان پیشرو و تشکل‌های مرتبط با بخش کشاورزی، کارگزاران توزیع کود و سم، کلینیک‌های گیاه‌پزشکی، نظام صنفی کارهای کشاورزی و مسئولان مراکز و مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

شهیدی‌فر خاطرنشان کرد: رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشور در روز افتتاحیه در نماشیگاه کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته حضور دارند.