سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری نمایشگاه پاییزه با 20 درصد تخفیف در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نمایشگاه پاییزه با 20 درصد تخفیف در چالوس

 انصار ازوج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان چالوس اظهار داشت: در آستانه بازگشایی مدارس نمایشگاه پاییزه در شهرستان چالوس افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: عمده محصولاتی که در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ارائه می‌شود، لوازم‌التحریر با تخفیف 15 تا 20 درصد زیر قیمت بازار است.

ازوج از راه‌اندازی 86 غرفه در نمایشگاه پاییزه امسال چالوس خبر داد و  تصریح کرد: در نمایشگاه‌های پاییزه امسال اقلامی از جمله پوشاک، کیف و کفش مدارس، نوشت افزار و لوازم‌التحریر، مواد غذایی و پروتئینی و شوینده، مرغ و گوشت و سایر مایحتاج خانواده عرضه می‌شود.

وی بیان داشت: نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم کالا از 18 تا 27 شهریور در شهرستان چالوس دایر است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چالوس ادامه داد: ساعت بازدید از ساعت 9 صبح تا 22 هر روز است و بازدید برای عموم نیز آزاد است.

وی از عرضه لوازم‌التحریر اسلامی در سال جاری خبر داد و گفت: در راستای ترویج فرهنگی ملی مذهبی و جلوگیری از تهاجم فرهنگی عرضه لوازم‌التحریر اسلامی به‌ ویژه در نمایشگاه پاییزه سال‌جاری در اولویت قرار دارد.

ازوج گفت: با سیاست‌گذاری‌های مناسب سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان چالوس اقدام به برپایی نمایشگاه پاییزه با هدف ساماندهی، تنظیم بازار و نظارت هر چه دقیق‌تر بر قیمت‌ها کردیم.

وی بیان داشت: نمایشگاه پاییزه به‌منظور صرفه‌جویی در وقت، هزینه خریداران و جلب رضایت شهروندان برپا می‌شود.

به گزارش فارس، نمایشگاه بهاره سال 92 رتبه برتر نمایشگاه‌های بهاره استان مازندران را از آن خود کرد.