جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

برگزاری نمایشگاه عکس حماسه 6 بهمن در امام‌زاده ابراهیم آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نمایشگاه عکس حماسه 6 بهمن در امام‌زاده ابراهیم آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، احمد سیفیان‌عمران شامگاه شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که با محوریت حماسه اسلامی ششم بهمن ماه سال 60 برگزار شد،اظهار کرد: ششم بهمن ماه سال 60 آمل، سند ماندگار و پرافتخاری است که با مرور آن لرزه بر اندام دشمنان ایران اسلامی می‌افتد.

وی افزود: شهدای این حماسه اسلامی نشان دادند که هیچ قدرتی نمی‌تواند چشم طمع به مرز و بوم کشورمان داشته باشد و برای این سرزمین اسلامی نقشه‌پراکنی و خیال‌بافی کند.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آمل با اشاره به اینکه بیش از یک‌هزار و 30 شهید در این شهرستان برای حفظ ارزش‌ها، دین اسلام، اعتقادات و ایران اسلامی فدا شدند، گفت: در این بین 40 شهید حماسه اسلامی ششم بهمن به همراه دیگر رزمندگان و بسیجیان پس از ایجاد بیش از یک‌هزار سنگر توانستند کمونیست‌ها را برای همیشه از ایران ناامید کنند.

وی با اشاره به اینکه وظیفه‌ مسئولان این شهرستان تلاش برای معرفی اهداف خدایی شهدا به جامعه است، اظهار کرد: نمایشگاه بزرگ عکس حماسه ششم بهمن امسال با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان در جوار آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) برپا می‌شود.

سفیان عمران نصب تمثال مبارک 40 شهید حماسه 6 بهمن در دو سمت پل معلق آمل را از دیگر برنامه‌های این اداره برشمرد و ادامه داد: این اقدام همانند سال‌های گذشته در دستور کار قرار دارد.

* کلنگ ساخت حوزه مقاومت بسیج امت‌آباد در هفته حماسه اسلامی آمل به زمین زده می‌شود

نماینده ناحیه مقاومت بسیج آمل در نشست شورای فرهنگ عمومی آمل نیز گفت: 20 حوزه مقاومت بسیج در این شهرستان آماده برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی، هنری، مذهبی و دینی در هفته حماسه اسلامی ششم بهمن هستند.

مهدی یعقوبیان با اشاره به اینکه بیش از 400 پایگاه مقاومت بسیج آمل به همراه 400 وب‌سایت دست به معرفی حماسه اسلامی ششم بهمن می‌‌زنند، افزود: مسابقه مقاله‌نویسی «از کجا به کجا» از دیگر برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج آمل بوده که در پایان به آثار برتر هدایایی اختصاص می‌یابد.

این مسئول همچنین از کلنگ‌زنی اجرای عملیات عمرانی ساخت حوزه مقاومت بسیج طی هفته حماسه اسلامی ششم بهمن آمل در منطقه امت‌آباد خبر داد و یادآور شد: این اقدام با همکاری مجمع خیران شهرستان در کنار حسینیه باب‌الحوائج اجرا می‌شود.


{jcomments off}