سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل، احمد امیرسلیمانی در نشست هماهنگی برگزاری نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های استان مازندران به میزبانی شهرداری آمل با اشاره به اینکه شهرداری‌های مازندران در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تعداد 28 تن از نیروهای خود را برای دفاع از ایران اسلامی تقدیم نظام کرده است،اظهار داشت: شهرداری آمل با تقدیم پنج شهید گرانقدر به نظام اسلامی بیشترین تعداد شهدا را در میان شهرداری‌های مازندران دارد.

وی افزود: با هدف تکریم از مقام والای شهدای عرصه شهرداری و تعمیق ارتباط میان این خانواده‌ها و شهرداری‌ها در قالب برگزاری نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های مازندران، شهرداری آمل میزبان خانواده معظم و معزز این شهیدان است.

امیرسلیمانی با تاکید بر اینکه رفاه امروز خود را مدیون شهدا هستیم، گفت: امنیت امروز کشور که بزرگترین نعمت الهی است مرهون خون شهدا، شجاعت، جانبازی و رشادت آنها است و خانواده‌های شهدا مایه افتخار و عزت ملت ایران هستند.

شهردار آمل ادامه داد: برای بهتر برگزار شدن این یادواره، مدیران عامل سازمان‌ها، مدیران ستادی شهرداری و مدیران روابط عمومی شهرداری و سازمان‌های وابسته باید با ارائه بهترین عملکرد در راستای ماندگار شدن آن تلاش کنند.

وی برگزاری یادواره شهدای شهرداری‌های مازندران به میزبانی شهرداری آمل را افتخار این مجموعه دانست و تصریح کرد: امروز مدیران و کارکنان نهادها و سازمان ها و نیز شهروندان، امنیت و رفاه کامل در کشور را مدیون فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا و رزمندگان در دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس هستند.

شهردار آمل تاکید کرد: همه ما در برابر خون‌های پاک شهدا وظایفی داریم که نباید فراموش شود و ادامه راه شهدا با شناخت عمیق اهداف امام راحل، انقلاب، اسلام و شناخت شهدا امکان‌پذیر است و امروز اطاعت از ولایت، ایستادگی در برابر نظام سلطه و رساندن پیام انقلاب به همه دنیا، ادامه راه شهدا است که به عنوان یک وظیفه برعهده همه ما قرار گرفته است.